Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Baj lehet?

Segítség! Baj lehet?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok es 2-3napja hirtelen elkezdet görcsölni az alhasamnál,majd szúró fájdalmakat éreztem,még mi dig nem múlt el,ha fekszem ha ülök ha állok sehogy sem jobb.

Szedek magneb6ot,de még nem érzek változást.

Mi történhetett?Csak jövőhétre kaptam a dokimhoz időpontott.Nagyon félek,hogy valami baj van.

Valakinek volt már ilyen?

Hogy lett jobb nektek?



2016. jún. 7. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
én bemennék az ügyeletre mindenképpen.
2016. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi magnéziumot szedsz?amikor nekem másfél napja mindjárt megjön görcsös érzésem volt felhívtam végül az orvosom,azt mondta a biztonság kedvéért megnéz,hogy megnyugodjak.szerencsére minden rendben volt ,azt mondta nyugodtan vegyek be napi 6-8 magnéziumot.szerintem ne várd meg a jövőhetet,mert csak idegeskednél.
2016. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Napi 3-4 et szedek,de eddig se segitett a magneb6,nagyon faj,eros szuro erzesek es neha gorcs.

Egesz nap.Korhazba megneznek surgosbe??

Azt mondtak,hogy no a mehem mert a babanak kell hely es most ezert faj,de elfog mulni.

Szedjek magneb6ot.

Ennyit mondtak.

2016. jún. 7. 17:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A szúrkàlàs enyhe görcs ok de te azt ìrod nagyon fàj.

Mindenképp menj be s ne hagyd magad.Mondd hogy nagyon erős görcseid vannak igenis meg mell vizsgàljanak.

Csak így fogsz te is megnyugodni!

2016. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem mell hanem kell:)
2016. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az ügyeleten feltétlen meg kell, hogy vizsgáljanak. Olyan nincs, hogy nem.

Én magnerotot szedtem. Az orvosom is azt mondta, hogy az a legjobb. Napi 3*1-et szedtem, de mondta, ha úgy van, hogy görcsölnék, szedjek 4*2-őt.

2016. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elmentem az ugyeletre megneztek,a baba jol van,de lecsesztek,hogy egy ilyenert mert kell bemenni,mert hogy csak no a mehem es ezert faj meg szur,azt mondta ez meg egy darabig igy lessz mig a gyerek gyorsan no,majd aztan lelassul a novekedese.

Szedjek magneb6ot az elmulasztja,de hat mar hova szedjek tobbet mikor napi 4et kell mar most bevennem,azt mondta hogy az eleg lesz de ha nem segit akkor tobbet.

Csak az a bajhogy en soha nem szedtem semmi gyogyszert,vitamint es nem birja a szervezetem,hiaba a terhes vitamint is kihanytam,most napi 2ot esetleg 3at tudok lenyelni semmi tobbet mert visszahanyom.

2016. jún. 8. 09:32
 8/16 anonim ***** válasza:
A MagneB6 gyenge, Magnesolv-ot vegyél be. Én ebből napi egyet szedek, illetve reggel és este Béres magnézium. Ettől jobb lesz.
2016. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Dühìt ez a hozzààllàs a dokik részéről de sajnos több helyen ez tapasztalható.

Ahelyett hogy megnyugtatnák a kismamàt inkàbb kioktatjàk.

Jól tetted hogy bementél.Sose lehet tudni,eldönteni egy íràsból egy telefonhívàsból hogy mi is a baj.

Egy kismama ilyenkor tesz a legjobban úgyhogy ne emészd magad.

Nekem panangin forte vàlt be no-spa- val.

De a magnosolv is jó csak abból délbe nekem mar kellett volna a következő s ha bevettem meghajtott.

Mindenkinek màs vâlik be.Rosszat nem teszel.

Kérdezz ra esetleg.

2016. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudom hogy dühítő,de ne törődj vele hogy milyen stílusban viselkedtek az ügyeleten,az ő szégyenük,nem a tiéd,mocsok banda 😠 a lényeg hogy tudod,a babáddal minden rendben van.nekem azt mondta az orvosom,a magneb6-ból akár 8at is be lehet venni.próbáld meg az agyadat átállítani,erősen gondolj arra hogy erre szüksége van a picidnek,hátha így benn marad a gyógyszer.viszont ha nem megy,akkor lehet infúzióval fognak "feltölteni"
2016. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!