Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek már megmozdult, de egyáltalán nem érezte 20-21hetesen a magzatmozgást? Mi volt a baj?

Figyelt kérdés
Én már másodszor járok így,nem tudom mi lehet a babám baja.Voltam orvosnál is,de nem talált semmit.Azt mondta egészséges a terhességem,és az eredményeim is jók lettek.Holnap megint megyek dokihoz,de már nagyon ki vagyok idegileg.Állandóan csak sírok és ideges vagyok. :(
2010. ápr. 11. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen nem tudom pontosan melyik héten de volt hogy én is megijedtem mert napok óta nem éreztem és volt egy kolléganőm akivel egyidős terhesek voltunk és ő sem érezte. Neki már második terhessége voltés nem izgatta magát, én viszont mint te nagyon ideges voltam. De nálam is minden rendben volt. Talán passziv korszakukat élik :)

Ma már van egy másfél éves kisördögöm. :)Ne izgulj, főleg ha minden rendben van , hamarosan megint érezni fogod. Most nyugton van. Nekem is egy pár nap után úgy beindult megint. Ne sirdogálj emiatt. (bár én is ezt tettem) de ne izgulj, ha baj lenne akkor azt az uh-n látnák.

2010. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és első vagyok, még hozzátenném hogy mivel még pici a baba és nem ér végig az egész méhedben az is lehet hogy csak egy olyan helyen van ahol te nem érzed.
2010. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,kicsit megnyugtattál.Ultrahangon 18hetesen voltam,ott minden rendben volt.Szerdán voltam védőnőnél,a szívhang is jó volt.Remélem elküld holnap az orvos Uh-ra.Az a baj,hogy ilyenkor haragszom a babámra és mondok mindenfélét,pedig az életemet is odaadnám érte,nagyon szeretem.Első babám,szerintem ezért félek ennyire.Köszi mégegyszer a választ.
2010. ápr. 11. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam. Ne izgulj, nincs semmi baj. Nekem az, hogy tényleg azt mondhassam, mozog a babám, kb a 23. hét körül volt. Ez alkati dolog, valamint függ attól is, hogy a babád hol csücsül, mekkora és mennyire aktív.

31 h KM

2010. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!