Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rajtam kívül valaki, aki...

Van rajtam kívül valaki, aki terhessége utolsó felében nem tudta bekapcsolni a biztonsági övet a kocsiban? Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Vezetni már nem igazán szoktam, de ritkán előfordul. Inkább utasként vagyok jelen. De nem tudom bekapcsolni a biztonsági övet, akkora a pocim már. 7 és fél hónapos terhes vagyok.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nem ülhetek autóba? :D


2016. jún. 8. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni övterelőt, ami lehúzza az öv alsó szárát a lábaid közé. Azért is jó, mert így baj esetén nem a babát szorítja az öv, hanem alatta és fölötte a testedet.
2016. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Használj övterelőt,kismamáknak amúgyis is övterelőt ajánlott használni.
2016. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én mindig a hasam alatt kötöttem meg,nem is tudtam volna a hasamon vezetni,mert nyomta volna...bocs,de nem tudom elképzelni,h nem ér át az öv..
2016. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a hasam alatt kötöm be magam, ott nem zavar, vegyél övterelőt. Ha utas vagy, és úgy sem ér be az öv az ülést told teljesen hátra, akkor nem kell annyira előre húzni az övet. De amúgy nem igazán tudom elképzelni, hogy nem ér be, a férjemet beéri, pedig nagyobb nálam (pocakban) még most is :)
2016. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is a hasam alatt kötöttem be, hatalmas hasam volt, de simán be tudtam kapcsolni az övet.
2016. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a hasadon akard bekötni :D Én 6 hónapos terhes vagyok,de már jó ideje övterelőt használok...engem zavart is, hogy a hasamat nyomja, és nem is tartottam biztonságosnak.
2016. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

de miért akarod a hasadon átvezetni az övet? nem szabad, ha befeszül az öv, a babának baja is lehet tőle!


én 8 hónapos vagyok, napi sok km-t levezetek mert még dolgozom és persze szállítom a nagy gyerkőcöt edzésekre, semmi gondom nincs az övvel, már övterelő se kell, akkora a pocim, hogy simán alá tudom már tenni :)

2016. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Övterelő. A szülés előtti napig vezettem, így kissé elképzelhetetlen számomra, hogy nem ér el az öv a csatig.
2016. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szintén övterelőt használok már jó ideje. Nincs óriási hasam,pedig 6hét múlva szülök elvileg. De nem tudom elképzelni,hogy ne érne be az öv...
2016. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A családomban szinte mindenki nagydarab, én is 120 kiló vagyok terhesen, ne haragudj, de ezek az övek elég hosszúak, fogalmam sincs hogy lehet, hogy nem ér át téged, akármekkora is a hasad...
2016. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!