Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudnek vele csinalni? A...

Mit tudnek vele csinalni? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Elotejem van es rengeteg,szo szerint csak folyik es folyik,van melltartobetetem,de mar az se segit.Ketszer akkorara duzzadt a mellem mint alltalaban szokott es faj,olyan erzes mintha szetdurranna,nem lehetne lefejni vagy valami mast kitalalni erre?

Sajnos az orvoshoz julius elejen kell visszamennem,igy nem tudom tole megkerdezni.


Bocsi az ekezetek miatt,telorol vagyok.



2016. jún. 8. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnődet, ezt ő is meg tudja mondani.
2016. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefejni állítólag nem szabad, mert attól beindulhat a szülés (nem tudom mennyire igaz,de nem tesztelném). Nekem csak nyomás hatására szivárog,ha éppen úgy fekszem, de azt sem mindig. Kérdezd meg a védőnőt, biztosan tud segíteni.
2016. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez van velem is, nem lehet mit csinálni :/ ne fejd mert az koraszülést okoz. de kézzel kinyomkodhatod kicsit amikor már nagyon rossz.

30hkm

2016. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig sajnos nem ertem el a vedonot,hetvegen meg nem hivogatnam.

Ertem,hat akkor nem tudom mi legyen,nem szeretnek koraszulest.


De sajnos beduzzad es faj.

Utolso te lefejed kezzel ha rossz??

2016. jún. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!