Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta rettenetesen nyomja...

Napok óta rettenetesen nyomja a baba a tüdőmet meg a gyomromat, lehetne valamit csinálni hogy ne fájjon annyira? Már sírni tudnék annyira fáj és napok óta semmit nem aludtam már miatta.39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Türelem, már nemsokára elmúlik...:) Könnyű szülést!
2012. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

fel a fejjel! nemsokára már babázhatsz! nagyon szorítok érted, és veled vagyok lelkileg!! tudom nem sokat segít...

már tényleg nincs sok hátra!!

puszi: M

2012. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

39.hét??? Hát már rögtön vége,ne aggódj!:)

Én ugyanezt érzem most 26 hetesen,de már 2 hete,igaz én ikrekkel. De nem látom még a végét és napról napra rosszabb...már most fejenként 1 kg-osak. Persze csak örülök,hogy jól fejlődnek,de már most akkora vagyok,mint más az utolsó hónapban.


26+2 hetes,ikres kismami

2012. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát igen nem sok van már hátra, de akkor is borzalmas, mozdulni alig bírok a kis drágámtól :) persze sikerült megoldást találnom, persze nem direkt :D de gond megoldva és végre tudom csinálni a dolgom :) boldog babavárást mindenkinek

2012. dec. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!