Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli első vizelet vizsgálat...

Reggeli első vizelet vizsgálatánál a védőnő azt mondta a cukor elég határeset. A kiskönyvbe azt írta cukor+. Ezután mért egy cukorszintet ami 4,7 lett. Éhgyomri. Hétfő megyek terheléses vérvételre. Szerintetek van okom aggódni? 24hkm

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott helyben pisiltél, vagy vitted otthonról. ha utóbbi, akkor akár a kis üvegben is lehetett valami, ami fals pozitív reakciót adott.
2016. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Otthoni.
2016. jún. 8. 12:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Előtte alaposan próbáltam kiöblíteni a dobozkát.
2016. jún. 8. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
kiöblíteni??? el kellett volna mosni utána 5 percig kifőzni!
2016. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igyekeztem alapos lenni, a védőnő pedig azt modta nem kell kifőzni. Most akkor a vizeletes dobozon lovagolunk vagy kapok normális választ?
2016. jún. 8. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:

A védönö néz pisiből vercukrot??Nekem ez új. Pedig a második babát várom. Egyébként az éhgyomri vercukrod teljesen jó. Akár az üvegben is lehetett valami.

De én például régóta sehova nem viszek otthonról pisit de amikor néha vitte. eszembe sem jutott kifőzni :).

Amúgy szerintem ne aggódj. Befolyásolni úgy sem tudod az eredményt.

2016. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még ne kezdj el aggódni! Én cukros lettem,de az éhgyomri cukrom 3,9 volt,ami teljesen jó, csak az 1 és a 2 órás lett magas. Ne idegeskedj miatta,nekem pont azért is szokott felmenni,a diéta ellenére is,mert felhúzom magam valamin.
2016. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam. A vizeletben nem volt cukor. Az értékeim 4,3-7-5.

Minden oké :)

2016. jún. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!