Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 órás vizeletgyűjtés alatt...

24 órás vizeletgyűjtés alatt max.1,5 l folyadék?

Figyelt kérdés

31 hkm vagyok, múlt héten kórházban voltam ahol volt 24 órás vizeletgyűjtés...most itthon kell megcsinálnom ismét. A gyűjtéssel nincs is gond csak olvastam hogy ilyenkor 1-1,5 l folyadékot lehet fogyasztani.Nekem ilyet egy szóval sem mondtak a kórházban, és amikor az orvosom mondta hogy itthon is csináljam meg a héten, akkor sem jelezte a maximálisan fogyasztható folyadèk mennyiséget.Ma már tuti hogy megittam a 1,5 l-t akkor ma már ne igyak, de hát azt nem is fogom kibírni mert még hosszú a nap, sőt gyógyszert is be kell vennem.


Akinek kellett ilyet csinálnia leírná hogy mennyit ivott, vagy neki jelezték-e hogy van egy max. fogyasztható mennyiség?


A segítséget nagyon köszönöm!



2016. jún. 1. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra hallgass,amit az orvos mond.Ha ő nem mondott ilyen kitételt,akkor nincs.

Ezért nehogy ne igyál,mert a neten ezt olvastad.

Kell a folyadék,főleg,hogy meleg is van ráadásul még terhes is vagy.

2016. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor a lányomnak kellett gyűjteni a vizeletet, kaptam egy papírt, hogy mit hogyan kell. Azon azt írták, bő folyadék fogyasztás javasolt.
2016. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!☺
2016. jún. 1. 22:43
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy másfél-2 liter folyadékot lehet inni, de többet nen.
2018. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!