Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet ez? Felfazastol...

Mitol lehet ez? Felfazastol esetleg?

Figyelt kérdés

1-2 napja elkezdet fajni a vaginam,megduzzadt es eg.

Eddig nem ereztem,csak amiota a hasamat meghuztam,azota faj.

A nogyogyaszhoz nincs idopont,hiaba lrobalkozom,viszont felesleges penzunk nincs hogy elmenjek maganhoz.

Holnap megkerdezem a vedonot hkgy mit lehetne ra szedni.

Esetleg nektek volt ilyen?

Mit szedtetek es javult?



2016. jún. 8. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvossal megnézetni magad ugygondolod hogy pénzkidobás? Mire vállalsz akkor gyereket? Azt a szót nem hallottad még hogy KÓRHÁZ? Igazad van... végülis csak a gyerekedről van szó.
2016. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet egy gyulladàs ami csak nagyobb bajt okozhat .Ez nem jàtèk.Feljuthat a kórokozó , vetélést okozhat.Avédőnő se tudja .Az orvosnak kell megvizsgàlni a ha kell vényre ír ki kúpot kencét.

Ilyenkor szoktak a vizelettel is foglalkozni mert könnyen àtterjed a hugycsőre.

Szval orvos,ügyelet,bàrmi....de kell

Jobbulàst

2016. jún. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elmentem megnezetetni,semmi bakterium,semmi bajom,megvizsgaltak.

A babanak semmi baja,annyit mondtak hogy lehet valami a tusfurdobe volt es azert duzzadt meg a szemerem ajkam,ne nyuljak koszos kezzel hozza es ennyi.

Semmit nem kaptam ra.


Ja es igen nincs felesleges penzunk,akkar hogy mondod,kedves elso,nekem is a baba a legfontosabb,de azt a penzt a babara koltom.

Nem azert nem koltom az orvosra,mert felesleges.....

2016. jún. 9. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a jó ha nincs baj.

Nekem a védőnő intim mosakodót ajánlott napi egyszer.

2016. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt is mondtak,hogy hasznaljam az intim mosakodot es van torlokendo is ha mashol vagyok.
2016. jún. 10. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!