Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt, de...

Pozitív terhességi teszt, de nincs semmi tünetem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nincs étvágyam viszont hányingerem sem. Nem érzek hasszúrkálást. Három hete késik. Nem feszül a mellem sem.
2016. jún. 9. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem sem volt semmi tünetem, majd valamikor 11 héten kezdődött a gyomorégés...már 2éves a fiam
2016. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze. Ha pozitív a teszt akkor terhes vagy.

Nekem a 8. héten kezdődtek a rosszullétek, de van akinél ez teljesen kimarad.

2016. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú, sajnos számomra ez rossz hír. Reménykedtem benne, hogy nem vagyok terhes.
2016. jún. 9. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor védekeztél volna.
2016. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív a teszt, akkor tuti, 100%

Védekezés tényleg nem ártott volna.

2016. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez ciki. Nekem egyik terhességem alatt sem volt semmi tünetem, csak a hasam kezdett el nőni, kb. akkor hittem el, hogy tényleg történik odabent valami.
2016. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne már. 3 hete késik és te reménykedsz benne hogy nem vagy terhes?? Szerinted akkor mért volt pozitív a teszt, viccből? Ha pozitív a teszt akkor terhes vagy. Ennyi.

Orvos esetleg???

Ha abortuszt szeretnél annak 12 hét a határideje, és előtte még egy csomó helyre el kell menni, és ha jól számolom már 7-8 hetes lehetsz szóval jó lesz ha belehúzol és elmész orvoshoz hogy eldöntsd mit szeretnél.

2016. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ezt mondom, de nem reménykedni kellett volna, hanem védekezni, ha nem szeretnél babát!!
2016. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nem mindenkinek szoktak tünetei lenni, de ha pozitív, és 3hete késik akkor az 100% Ha nem akarod megtartani nagyon gyorsan menj orvoshoz, mert kicsúszol az időből! Remélem tanulsz belőle!
2016. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!