Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg lányok! Lehetséges-e...

Danbrigi kérdése:

Segitseg lányok! Lehetséges-e hogy terhes vagyok, ha a teszt negatív, egy hete késik, de 2 napja barnás, néha pirosas vérzésem van, de nem erőteljes?

Figyelt kérdés
A férjemmel mar több éve próbálkozunk sikertelenül. Utolsó vérzésem március 29.-en volt, ezután ovulacios teszttel teszteltem, es pontosan az ovulacio napján voltunk együtt. 7. Napja késik, de a normális menses utolsó napján erős gorcseim voltak, azt hittem megjött, aztán 2 napja csak barnás, inkább vastagabb folyast észleltem, ma egy pici vert is, ez a 3. Napja. Terhesség tüneteit is észleltem, gyakori vizelés, faradekonysag, haj fajas, néha alhasi fajasok, az alhasam ki van duzzadva. Mar csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív. Szamitasom szerint 5 hetes lehetek, ha van pici. Nagyon szeretnénk mar kisbabát. Kérlek segítsetek ha volt valaki ilyen helyzetben. Köszönöm előre is!

2016. máj. 3. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ez a mensid, hiszen a tesztek negatívak, a tüneteid a mensi tünetei.
2016. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem nem ilyenek szoktak lenni a mensim tünetei, teljesen másképp érzem magam.
2016. máj. 3. 10:47
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát a mensi sem mindig ugyanolyan. Főleg ha stressz ér, vagy éppen gyengébb valamiért a szervezeted.

Ha 7 napja késik, azt már kimutatná a teszt.

2016. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem a mensid és terhes vagy... Nagyon nincs több opció!

Vársz és csinálsz még egy tesztet vagy elmész orvoshoz!

2016. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz kitudja lehet h terhes voltal....:/
2016. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Honnan veszed, hogy terhes tünet, ha még nincs gyereked?

Elhiszem, hogy kétségbeesetten vágysz a gyerekre, de ettől még nem kell meghülyülni.

2016. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Én is voltam ilyen helyzetben és megtanultam, hogy a negatív teszt, azt negatív teszt. Kár belemagyarázni bármit is, mert csak sírás lesz a vége.
2016. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem is ugyanezek voltak a panaszok és terhes vagyok. De hogyha a teszt nem mutatta ki és már 5-ik hétben kéne lenned akkor sajnos nem esélyes. 4-ik hétnél azt kikéne mutatnia minimum
2016. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, en csak kis megnyugtatásra vagytam. Így is úgy is elmegyek dokihoz, mert szerintem ez nem normális. Amúgy más fórumokon olvastam, hogy volt meg úgy, hogy 5-6 hetesen nem mutatta ki a teszt. Majd eldől! Köszönöm azért!
2016. máj. 3. 11:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én biztosra tudom, hogy nem mindig mutatja ki a terhességet a teszt még egy hetes késés után sem, sőt, nekem a doki is azt mondta, hogy nem vagyok terhes (most vagyok a 16. hétben), ezért én inkább azt javaslom a vérezgetés, barnázás miatt, hogy mihamarabb menj orvoshoz, akiben megbízol, mert ha van baba, akkor a vetélés kockázatát utrogestannal például le lehet csökkenteni, de azt orvos írja fel.
2016. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!