Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor melyik hét szerint...

Most akkor melyik hét szerint menjek vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációhoz számolva, 26 hetes k.mama vagyok. Viszont az uh mindig, kezdettől fogva 2 héttel kevesebbet mutatott a méretek szerint. Azaz most 24 hetes. Voltunk viszont 4D-s uh-n, s az javába 26 hetet mutatott. Konzultáljam meg szerintetek a dokimmal (ő nem uh-zik)? Problémát nem csinálok belőle, mert majd megszületik ha akar, de akkor mikor menjek 26 hetes vérvételre és 28 hetes uh-ra?
2010. ápr. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel minden vizsgálatot mensitől számítanak, te is azzal számolj. AZ uh elég szubjektív, nekem is néha többet, néha kevesebbet mutatott, mint a terhességi kor. Úgyhogy mensitől számolj mindig, kivéve, ha pontosan tudod, mikor termékenyültél meg.
2010. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokiddal kéne megbeszélned.Nekem pont úgy van,hogy én az uh szerint megyek mindig,mivel ha menzi szerint mennék,az 3héttel többet mutat,mivel nekem össze-vissza volt meg 1évig,de az uh-on ,eg a 4D-n napra pontosan ugyanannyit mutatott mindig,úgyhogy én aszerint járok.(22h)
2010. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem minden vizsgálatot ciklus kimaradáshoz viszonyítanak nálam is ez van 1 1,5 héttel kisebbek vagyunk és most volt az afp vérvételem amit uh alapján vettek le és a 12 hetes uh-át is hiába voltam ciklus kimaradás után 12 hetes egy hét múlva vissza kellet menyek és csak akkor vették le a vért is mikor már a baba mérete is megfelelt a 12 hétnek most én is át fogom a héten beszélni a dokimmal hogy akkor mikor mit mondjak hány hetes vagyok szerintem a vizsgálatokat te is vele beszéld meg ha esetleg eltérések lennének akkor tudja miért van
2010. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!