Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első laborvizsgálat eredménye....

Első laborvizsgálat eredménye. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok és ma kaptam meg a laborvizsgálat eredményét, amiben van néhány csillag. Az orvoshoz csak hétfőn tudok elmenni, viszont egész hétvégén ezen fogok rágódni.Ha valaki érti ezeket megköszönném a válaszát!! A csillagosokat leírom,illetve a referencia értéket

%LYM: 9,2 % 20,0-40,0

%NEU: 85,4 % 50,0-70,0

%EOS: 0,6 % 1,0-4,0

Serum vas meghat.: 6,1 umol/L 6,6-26,0

Alkalikus foszfatáz: 88 U/L 98-279

Serum klorid: 93 mmol/L 95-110



2016. jún. 10. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy most vagyok túl egy kiadós megfázáson, ez befolyásolhatta valamelyik értéket?
2016. jún. 10. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnik vészesnek, valószínűleg a megfázás befolyásolhatta. Nem paráznék a helyedben, általában amúgy is kicsi az eltérés az értékeidben, ahol nem az a gyulladást mutatja.
2016. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valszeg felírnak egy vas talblettát hogy szedd. Kicsik az eltértések. Nem lesz gond. Volt nekem is kacifántos...de nem lett baj..terhesség is alakítja megfázás is sőtt még egy fog is ha fáj ;)

Nyugi, ne stresszelj, árt a bébinek

Gratulálok

22-/N

2016. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! Igyekszem nem csak erre gondolni egész hétvégén!
2016. jún. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!