Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20+6 naposan lehet hogy a...

20+6 naposan lehet hogy a baba rugását érezhettem kétszer? Azota eltelt három nap és semmi. Hiába simogatom. Az első rugások után milyen sűrűn érzi az ember? Nem vagyok egy vékony alkat.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Érezhetted, sőt valószínűleg ő volt. :-) Azért nem érzed azóta, mert az a két rúgás még iszonyú nagy erőfeszítésébe került (mivel nagyon picike még). Azóta valószínűleg nem érte olyan hatás, amire azonnal hevesen reagálni szeretett volna. Meg elég álmos idő van, valószínűleg ahogy te sem, ő sincs túlzottan felpörögve. Fogod majd érezni, 1-2 héten belül már rendszeresen. Általában lefekvés után szoktak beindulni, akkor figyelj majd! Boldog babavárást!
2010. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, őt érezhetted! :) De ne aggódj, nem baj, ha nem érzed mindig, mert most még nagyon sok helye van az akrobatikázásra, most még kevés az esélye annak, hogy pont eltalálja a méhedet. Tudod, mennyit ficánkol most is ebben a pillanatban??? Csak a víz még sok körülötte, bőven elfér. Majd amikor már szűkös lesz neki odabent, minden apró rezdülését érezni fogod. :)
2010. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Minden valószínűséggel ő volt, nekem első baba és 17+5 héten éreztem először, nekem is kimaradtak napok az elején mert még pici és sok a helye de egyre erősebb lesz meglátod :)

Nekem 20.hét környékén még csak reggel és este, majd reggel-ebéd után-este volt éreíhető, most a 25. héten meg már a nap bármely szakában érezhető :)

2010. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én először 17 hetesen éreztem akkor 2-3 napig minden nap bejelentkezett:) és aztán majd 4 nap csend. Aztán szépen lassan beindult ma már megvannak a napszakok mikor mozog de este az apukájának mindig mórikálja magát:) Viszont azt észrevettem hogy vannak lustább napjai és szerintem a frontra is érzékeny (én is az vagyok)

21hetes km

2010. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!