Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan kérdezték már h fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan kérdezték már h fiúk bejönnek az oka lányok akin vagy egy kis fölösleg combon vagy máshol meg h nem nádszál meg extra vékony? . és persze azt monta a legtöbb ember h nejki kifejezetten ez tetszik. DE.

Figyelt kérdés
pl én meg elég vékony vagyok szeretnék hízni kicsit főleg mellre de nem megy mert keményen ssportolok... most ekkor hogy is vagy? akkor nekem már esélyem sincs h tetszek vkienk?:S
2010. okt. 18. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem, esélyed sincs, mert mindenkinek teljesen egyforma az ízlése, és mindenkinek ugyanaz tetszik -.- Remélem érezhető az irónia.
2010. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kamuuu ***** válasza:
48%
Hogy ne lenne sportos lányok még jobbak:D
2010. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Lehet maradi vagyok de én a lányok arcát szoktam megnézni elsőnek.:)Ha háttal van akkor a fenekét.


Amúgy meg ízlések és pofonok.Egyik kevésbé fáj mint a másik.


15/pucás

2010. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hallod, a te irasodhoz is kellett a Rosetta-ko meg a Navajo kodrendszer, hogy megfejtem... tanulj meg magyarul, vagy hogy is vagy.
2010. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
am csak azért írtam ezt ki mert unatkoztam és untam az olyan kérdéseket h szerintetek szép vagyok? meg ilyenek amúgy tudok magyarul ne aggódj csak most le van szívva az agyam mert sokat kellett tanulnom holnapra és és olyat is szoktam. és nem egésznap facebookon lógok meg itt a gyakorikérdéseken
2010. okt. 18. 21:27
 6/10 Kamuuu ***** válasza:
XD:D helyes:D
2010. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy csak ma ha megnézitek csomó ilyen kérdés van h fiúk szerintetek baj ha egy lánynak nagy a feneke? meg fiúk mi a véleményetek a kicsit teltebb lányokról? mégcsak 200an kérdezték meg b*sszus
2010. okt. 18. 21:35
 8/10 Kamuuu ***** válasza:
Hát van aki szereti a biztos választ :)
2010. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért gyakorikérdések az oldal neve :D
2010. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!