Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e esély terhességre, ha...

Van-e esély terhességre, ha egyenlőre negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Utoljára május 9-én jött meg tartott 6 napig, május 20-án voltunk együtt utoljára párommal és most 2 napja késik, de negatív a teszt, picit fájdogál a hasam, szurkál, de nem vészes. Azt olvastam már, hogy együttlét után 14 nappal már jelzi a teszt, nekem 2-őt csináltam egyik sem jelez semmit. Szeretnék babát.
2016. jún. 11. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha május 20.-án voltatok együtt utoljára, akkor már ki kellene mutatnia.. Szerintem ezt a hónapot buktad.
2016. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Esély van rá, mert ha jól számolgatom, nagyjából peteérés körül lehetettek együtt (ciklus 11 napja, még beleférhet éppen).

Az, hogy mikor lesz pozi a teszt, attól is függ, milyen tesztet használtál, mekkora érzékenységűt. Persze elvileg már bármelyiknek mutatnia kellene, mert 3 hét is eltelt az aktus óta.

2 nap késés lehet attól is, hogy izgulsz, stresszelsz.

Tesztelj 2 nap múlva, ha addig sem jön meg.

Persze azért drukkolok! Majd írd meg, mi lett :)

2016. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már kimutatná egy érzékeny digitális teszt. Nekem a mensim megjövetele elött kimutatta a pozitívat.
2016. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt menszi után lett 8 nappal halvány pozitív bármi lehet szorítok
2016. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak a kimaradt menzesz után 4 nappal lett pozitív a tesztem de az is csak rettentő halványan. 1 hét késésnél volt közepesen erős és időben fogant!
2016. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még ma sem jött meg, tehát reménykedem egyébként a teszteket eltettem és amelyiket reggel csináltam tegnap előtt, abból az egyiken halvány második csík van, de lehet csak bebeszélem viszont amit utána csináltam nap közben azon semmi, igaz kevés vizelet ment rá, szerintem lehet az is befolyásolja. Még várok, aztán holnap vagy holnapután tesztelek ha mégsem jön meg, időközönként szurkál lent mintha megakarna jönni, de már ez az ötödik nap, hogy ezt érzem és semmi.
2016. jún. 12. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Nekem ugyanez volt! Szúrkált,feszült mint menzesz előtt. Kb a 10.dpo-n kezdte.
2016. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem baba van a dologban, 3 hónapja terhes voltam, de sajnos méhen kívüli, megműtöttek, bal petevezetővel együtt vették ki a babát.
2016. jún. 12. 18:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Első baba lett volna.
2016. jún. 12. 18:03
 10/12 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg, ugyanúgy szurkál a hasam alja, nap közben is, közben írtam online nőgyógyásznak és ő elrettentett, hogy biztos nem baba, miért nem vártunk még, de akkor miért nem jön meg? Nem értem. Ez már az 5 nap késés.
2016. jún. 13. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!