Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek lesz még idén kislány baba?

Narancs223 kérdése:

Kinek lesz még idén kislány baba?

Figyelt kérdés

Hanyadik baby? Ismerettségi körömbe kb csakfiúk lesznek :-D

Nekem első baba kislány lesz augusztus elejére várjuk, hogy bírjátok a frontot mamik?? :-)



2016. jún. 12. 13:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az is érdekel hogy milyen nevet választottatok? :-) babaszoba hogy áll stb :-)
2016. jún. 12. 13:43
 2/21 anonim ***** válasza:

Nálunk októberben születik a csajszi :) Amúgy az én várandós ismerőseim között is többségben vannak a fiú babák.

Engem eléggé megvisel a front, minden változásnál gyötör a fejfájás. A csöppség ilyenkor elég passzív, hidegfrontnál kevesebbet ficánkol.

2016. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 1 hónapon belül lesz a 3. Babánk kislány, Léna lesz a neve 😊
2016. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk lány dömping van, március óta 4 lány és 1 fiú született az ismerettségi körben.
2016. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom a pici nemét...remélem jövőhéten kiderül :)

Első babám lesz október végére vagyok kiírva :)

Am ismeretségi körömbe mindenkinek fia lesz illetve született :) Ha lány lesz a Szófia nevet kapja :)

2016. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nalunk 2 fiu utan erkezik iden egy kislany. Nevet illetoen meg csak kozelito allaspont sincs a ferjemmel, nemhogy megegyezes 😀
2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Novemberben érkezik a kis babucikám eddig lánynak mondták,remélem nem is változik.első baba nevet még nem tudunk.szerencsére nem érzem a frontokat jól érzem magam.pocak elégge kerekedik pedig még csak a 17hét
2016. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szeptemberben születik a második kislányom :-),egyenlőre semmi gondom a frontokkal, most 26 hetes vagyok.az elsőnél sem viselt meg nagyon, remélem így is marad :-)
2016. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia! Nekunk is kislany lesz. Elso baba! Oktober elejere varjuk. Az en ismeroseimnek szulettek kislanyaik, kisfiaik igazabol megoszlik. A baba szobat eppen tegnap festettuk ki. Rozsaszin lett:)

A butorokat is megrendeltuk majd a hetvegen osszeszerelunk mindent de egyebkent meg sok dolgot kell beszerezni. (Kiskad, matrac, cumisuvegek, ......) a név az titok!🙂😋

2016. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat kitartást anyucik!! Én kicsit nehezen viselem a frontot (fáradtság, légszomj ilyen finomságok :-) )
2016. jún. 14. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!