Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedülálló kismamák, hogy...

Egyedülálló kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hány hetesek vagytok?
2016. jún. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyedülálló anya vagyok ket kicsivel, 5 és 2 évesek. sok erőt kívánok neked. Remélem lesz segítséged legalább az első hónapokra.
2016. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedülálló kismamaként nem volt nehéz, megoldottam. Születése után sem volt különösebben nehéz pedig nem volt segítségem. Ezen még én magam is meglepődtem. Nehézzé a gyerkőc növekedésével arányosan vált a történet. Szerencsére ma már kerek a család. Remélem te is így jársz!
2016. jún. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 éves kislányom van és 27 hetes kismama egyedülálló. Nem kimondottan nehéz.Bizonyos helyzetekben igen, de már meg tanulom kezelni. Az biztos,hogy most nincs hiszti. Dolgozni kell így is,meg mindent ellátni egyedül. De nyugodtabb is.
2016. jún. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:-)

Tudom, hogy nem könnyű, de inkább egyedül,minthogy érezze a kicsi a feszültséget. Most is érzi szegény.

Kis segítség persze lesz a család részéről, ők várják.


Nektek is minden jót a továbbiakban! :-)

2016. jún. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!