Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki jár dr Málik Zoltán magánre...

Ki jár dr Málik Zoltán magánrendelésére? 1

Figyelt kérdés
A doktort 1 hete próbálom elérni időpontért! Szabadságon lehet?
2016. jún. 13. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz elérni, sok betege van és káosz van a kórházban. Nincs szabin.
2016. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit javasolsz mikor hívjam? 2014-ben szültem nála,akkor elsőre felvette mindig!
2016. jún. 13. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is nagyon nehezen érem el, mindig kérek a következő időpontot mikor ott vagyok, de a múlt héten akartam kérdezni és napokig nem vette fel. Nem is tudom, mi lenne ha valami sürgős dolog miatt hívnám.
2016. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ezért aggódom én is,3. gyereket várom és a másodikat is 38. héten nst-n szültem meg!

mikor mész hozzá legközelebb?

2016. jún. 13. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
28-án
2016. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Csak hozza szeretnél jarni mindenkeppen?mert en a helyedben masik orvost valasztanek....nem is olyan regen volt egy kis elmenyem amit soha nem felejtek el....
2016. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, megkérdezhetem mi történt?
2016. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasfajassal korhazba kerultem 5 hetes es par naposan. Egybol befektetett ahogy megerkeztem es az ultrahangnal kozolte hogy egy hatalmas kettevalasztodott cisztam van es meg ma este ugy nez ki hogy meg kell muteni de akkor keszuljek arra hogy elmehet a baba...nem ehettem meg semmi ami kell a mutet elott.. halalra remulten...zokogtam es alig kaptam levegot a sirastol es ezt o is latta.

Majd felhivtam a ferjemet hogy mi a helyzet...berongyolt es pont ossze futott a dokival amikor jott be hozzam....o kerdezte meg hogy most akkor mi van pontosan. A doki akkor kozolte hogy csak akkor kell muteni ha iszonyu fajdalmaim vannak de a ciszta kell a terhesseghez mert az hormont ad. Na ezeket nekem senki nem kozolte ott bent csak a ferjem elott mondta el. Felhivtam a magan orvosomat aki elmagyarazott nekem mindent. Amit panaszoltam meg hogy az ultrahangnal semmit nem lattam a babambol es alig mondott valamit de ez volt jellemzo a tobbi dokira is.

A sajat orvosommal kovettuk a peteeresemet es pontosan tudjuk melyik nap volt...mondtam a dokinak hogy tuti 5 hetes es x napos vagyok es nem 7 hetes!! De hogy en ne magyarazzam meg neki...cserebe az ultrahangnal halalra remiszett hogy meg mindig nincsen szivhang....na es akkor mondta a sajat orvosom hogy na de 5 hetesen hogy is gondoljak?

Tatabanyan nem tervezek szulni sot ha valami van akkor is inakbb pestre rohanunk...

2016. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!