Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösön Dr Pap Zoltánnál...

Gyöngyösön Dr Pap Zoltánnál mennyibe kerül a 18-20. hét közötti genetikai uh?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Www.gyongyuh.hu, de amugy a korhazban ia o vizsgál.
2016. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges fizetni, kórházban is megvizsgálják rendesen?
2016. jún. 8. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházban nem ő vizsgál személyesen. Egyébként a kórházban gyorsabban megy a vizsgálat, max 5 perc. Magánrendelésen min. 15 perc, de az elsővel voltam benn 45 percet is, mire sikerült megvizsgálnia mindent, mivel sokszor lehetetlen pozitúrában volt a fiam. Ill. a magánuh-on, mindig mutat 4D-t is.
2016. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül?
2016. jún. 8. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Második,hat nem tudom,en most megyek par het múlva,es az asszisztens holgy(aki egyebkent szinten a gyongy uh-ban is dolgozik) kifejezetten kiemelte,hogy a 18. Hetit Pap doktor végzi..egyebkent ez az ido dolog erdekes szerintem,ha jol fekszik a baba 5 perc is elég ahhoz,hogy megvizsgalja,ha pedig rosszul,akkor a korhazban sem 5 perc alatt rendezi le.

De ez csak az en véleményem..

Amit tobbet kap maganban az ember,az szerintem nem a doki alapossaga,hanem az anyuka megnyugtatasa,es a neki magyarazas,mutogatas..na ez a korhazban valoban nem biztos,hogy meglesz..

2016. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!