Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26-27 hetes kismamik hogy...

25-26-27 hetes kismamik hogy vagytok, kislány vagy kisfiú, neve van-e már, miket vetettek meg neki?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú, szinte minden megvan már. :) Johanna lesz a neve.

Nálatok hogy van, Kérdező? ^^

2016. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a neve kérdéses még tipródunk a Nimród és a Csongor között,kiságyat kapunk,eddig úgy volt hogy ruhákat is uni színben erre rámírt h mindene rózsaszín,egész eddig unise színűek voltak ugyhogy minden ruhát vehetünk,azonkívül minden van
2016. jún. 14. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok.Kislány a pocaklakó,Lora Víta lesz.Most készül a babaszoba,de már majdnem minden megvan.Kisruha van bõven a nōvérétōl(16 hónapos,Lili Zoé)úgyhogy pont jó,mert mire Lili kinövi jó lesz a hugira :) De még így is kaptunk meg vettem is neki :D.
2016. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

25 hetes terhes vagyok, most kisfiunk lesz, Ármin :)

Már van egy lányom, aki most volt 2 éves. Nem vagyok híve az uniszex ruháknak, így szinte mindenből új kell! :) Már vettem egy csomó kisfiú ruhát (rendeltem, mert eléggé válogatós vagyok) A szobája még nagyon nincs kész, mivel ma kezdődött nálunk a falazás (hozzáépítünk a házhoz). Én remekül érzem magam! :)

2016. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első baba, 26 hét, kislány, Hanga :)

ami megvan: kiságy (enyém volt), bölcső (kölcsönbe), szekrények, rengeteg ruha, játszószőnyeg, zenélő-forgó, babkocsi 3in1, plédek, kiscipők, ágynemű, tároló, szopipárna, szopisszék, sok minden megvan már :)

2016. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, kisfiúnk lesz, első, mi még nem vettünk meg semmit, én vettem néhány ruhát bodyt meg rugit, de egyenlőre ennyi. Mi majd a 30. hét után indulunk el bevásárolni. Én a 7. hét óta itthon vagyok veszélyeztetett terhesként, nem túl jól viselem, sokat fáj, keményedik a hasam.
2016. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!