Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. Hetes terhes vagyok,...

18. Hetes terhes vagyok, véreztem szex közben. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk párommal. Nem voltunk durvák, de nem is mondanám szeretkezésnek. Amikor teljesen bennem volt a párom, a hasam jobb oldala, alul el kezdett fájni. Majd észrevettük, hogy vérzek. Nem nagyon, csak épp hogy. Aztán ma reggel is szexeltünk, teljesen más pózban, finoman. Mégis volt egy kis vérzés. Ijedjek meg, és szaladjak a dokihoz? Vagy nyugodt lehetek, de azért menjek a dokihoz?

2016. jún. 15. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ijedj meg és menj dokihoz! De miazmár hogy este véreztél dugás után ezért gyors reggel is dugni kell???. Felelőtlen vagy!
2016. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
98%
Nem kell annyira megijedni, de mindenképp menj dokihoz, mert terhesség alatti vérzés esetén ez a "szabály". Valószínűleg nagyon érzékeny a méhszájad, egyszerű mechanikai sérülés lehet, főleg, ha a vér friss piros, és hamar elállt a vérzés. A doki majd megnézi, van-e valami fertőzés esetleg a háttérben, és elmondja a továbbiakat.
2016. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
doki, azonnal. 16 hetesen én is véreztem szex után, kiderült hogy méhszájsebem van, de lehetett volna sokkal rosszabb is, pl placenta leválás.
2016. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés esetén mindig haladéktalanul doki terhesen! Lehet semmiség is, de lehet vetélés kezdete is. Volt részem mindkettőben. Utóbbi félidőn túl. A vérzést terhesen nagyon komolyan kell venni.
2016. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, értettem, köszi! Akkor ma doki.
2016. jún. 15. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de én se kockáztattam volna meg a reggeli szexet...Menj orvoshoz, a vérzés terhesen nem normális. Lehet csak valami apróság, de inkább menj el mint hogy baj legyen.
2016. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi azonnal bementünk a 30. héten. 5 napra tartottak bent megfigyelesen tudoerlelo injekciót is kaptam...pedig nem nyiltam...de nem ertem hogy nem mondta a doki hogy vérzéssel irany a kórház minden esetben??? Pedig még fogadott dokim se volr
2016. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attol volt verzes hogy levalt a mehlepeny ami a mehszajon volt. Ez nem jatek.
2016. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Az esti vérzés után teljesen logikus, hogy reggel újra muszáj megpróbálni:(

No komment.

2016. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


Rendben, értettem, köszi! Akkor ma doki.


# 5/9 Időpont ma 08:17

2016. jún. 15. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!