Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagymellű kismamik, mekkora...

Nagymellű kismamik, mekkora lett terhesség alatt a melletek?

Figyelt kérdés
85D-ről indultam, most a 16. hét végén már E kosaras. Sokkal nagyobbnak látszik, nehezebb is lett, mint korábban. Nagyon zavar, hogy ilyen feltűnő lett és fekve pedig rendesen fulladok tőlük. Szoptatás alatt még nőni fog?

2016. jún. 15. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85C voltam az elején, nem nőtt a mellem semmit egyáltalán, csak olyan fura állagú lett. Nem volt előtejem és tejem sem, a mellem visszaállt eredetibe kb két héttel későbbre.
2016. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
G-s lett DD-rõl. Szoptatâs alatt nem változik nekem. Utána h milyen lesz?!
2016. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70D-ről indultam, a terhesség alatt 70E lett (kb. félidőre kialakult ez a méret). Szoptatás alatt nem nőtt tovább. Már évek óta nem szoptatok, kisebb, mint volt, kb. B-s.
2016. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

85Dről indultam, 85F lett a vége.

Ajánlani tudom a Triumph szoptatós melltartóját! Csak azért mondom mert rengeteget kipróbáltam, olcsót drágát és mind rossz volt..szúrt, nem tartott. Ez bevallt es nem is drága 5000ft alatt.

Egy eves koráig szoptattam, visszament 85Dre,de sajnos nem jok megsem a régi melltartóim, mas szabas kell

2016. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ami nem szoptatós, olyanból milyet vesztek, hol? nekem alapból 85-90/D-DD kell, de egyszerűen nem találok :(
2016. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En azt is a triumphban veszek, elég drága. De sajnos csak ott tudok olyat venni ami jo, kényelmes, tart. Regen mindig a h&mnel vettem3-4000ert, sajnos most egy 10-essél többért kell vennem.

De ez legalabb jo.

2016. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

95D-s melltartóval kezdtem a terhességemet, most 105E-s melltartót rendeltem (csak a bonprixnál találtam ekkorát,onnan rendeltem )ebbe még nőhetek egy kicsit, remélem akkor is jó lesz, ha már szoptatok.

Nekem rengeteg előtejem van.

34hkm

2016. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Melltartót ekkora cicire tényleg csak a Triumphban érdemes venni, meg egy-két jó darabot én is kifogtam a H&M-ben. Ezek hosszú idő után is szépen tartanak. Triumph outlet, ha Budapest környékén laksz, jó áron lehet találni nagyobb melltartókat is. Bár ott is csak a rendes Triumph a jó, a boltban kapható Miss Triumph és Dorina márkájúak nekem hamar kinyúltak.

2016. jún. 17. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem 80H a méretem és épp hogy várandós lettem, a 6. hétben vagyok. Amúgy a Marks & Spencerben nagyon jókat lehet kifogni a Felina-Triumph árak alatt de akár néha nevetséges árakon, amikor leárazás van! H kosárig, ami angol H azaz inkább európai I vagy J kosárnak felel meg. Szoptatós nem tudom van-e, majd meg is nézem.
2016. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajna nem pesti vagyok :( ha biztos lennék a méretemben, rendelnék, de így nem merek :(
2016. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!