Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldököm felett egy ponton...

Sz.Jolán kérdése:

A köldököm felett egy ponton fáj a hasam már egy ideje (18,5 hetes vagyok). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha feszülne. A nőgyógyászom telón azt mondta, hogy ha ennyi hetesen még köldök felett van fájdalom, az nem terheséggel kapcsolatos, hanem valszeg bélprobléma. Volt valakinek hasonló, hogy egész nap fájt, feszült a has? Szedek magnéziumot.

2016. jún. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a köldököm környékén, felette is. Szét nyílt a hasizmom. :S

Arra már nem emékszem, hogy hanyadik hét környékén keztett el fájni, de mikor mondtam a dokinak, megtapintotta, és mondta, hogy szétnyílt.

Nekem inkább ha sokat álltam akkor fájt, mert ugye nem volt ott izom...

Mekkora a hasad?

2016. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, szóval ahhoz képest már nagy a hasam. Kb akkora mint egy kis labda. És nálam is, ha állok, ülök, fáj, ha lefekszem, akkor elmúlik.

Ez akkor normális?

2016. jún. 15. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a hasizom szétnyílása okozza a fájdalmadat akkor az. De ugye ezt csak a doki tudja megmondani.
2016. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!