Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztétek/érzitek úgy,...

Ti is éreztétek/érzitek úgy, hogy olyan nagy már a baba, hogy "nem fértek el" ketten a testedben?

Figyelt kérdés

31. hetet töltöm holnap. elég kicsi hasam van, amikor itt feltettem egy kérdést, mindenki 16-18 hetesnek tippelt. de nehéz mozogni, fáj mikor rúg a baba, főleg hogy fejvégű és a tüdőm rugdossa sokat. tudom hogy még nem érett rá, hogy megszülessen, de alig várom már, hogy ne legyek terhes. fáj mindenem, és olyan érzésem van, mintha túl kicsi lenne a testem kettőnknek.

más is érzett így? ez csak rosszabb lesz, minél nagyobb lesz a baba ugye?


2016. jún. 15. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
No igen! Én most 33+3hetes vagyok és már megőrülök sokszor. Nekem a jobb oldalamnál a bordáimat szokta előszeretettel rugdosni, plussz a kis fejével a hólyagomon pihen és olyan feszítő fájdalmat érzek olyankor hogy majd bele pusztulok! Kinyomja magát hol az egyik hol a másik oldalon. Nekem 31 hetesen 1900grammra becsülték, nem lesz apró baba. Nem szereti ha bal oldalamon fekszem akkor nagyon elkezd kapálózninamíg meg nem fordulok. Neked mekkora a baba?
2016. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh, sok sok kitartast kivanok. En 4200 grammos babat szultem, vagyis 2x akkora volt kb, mint jelenleg a tied kerdezo. Nagyon nehez volt a vege, dehat o is elfert valahogy. Hajra!
2016. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1630 grammnak mérték hétfőn.
2016. jún. 15. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. A lányom az utolsó hetekben már annyira nyomott, hogy alig kaptam levegőt. A fiam pedig haránt feküdt több hétig, nagyon kényelmetlen volt. 54 és 55 centivel születtek, de én csak 155 vagyok.
2016. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 narancs223 ***** válasza:
Átérzem most menses szerint 32hetes vagyok múlthéten pénteken 2382gnek mérték (34hétnek felel így meg) beakasztja valamilyét a bordáim alá légszomjam van vagy szúr oldalt ha úgy mocorog, nehezen birom a frontokat .. én is várom a végét :-) kitartást!!
2016. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!