Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Onnantól, hogy előszőr érzed...

Onnantól, hogy előszőr érzed a babát, folyamatos lesz vagy fokozatosan nő az intenzitás és az idő?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok és a statisztikák szerint hamarosan érezni fogom a babát. Mivel első baba, fogalmam sincs, hogy mit kell érezzek, tudtok tapasztalatokat írni? Illetve, hogy az első megmozdulás után rögtön éreztétek minden mozdulatát vagy volt, hogy esetleg egy nap egyszer máskor 10x.


Előre is köszi a tapasztalatokat :)


2016. jún. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem remegéshez hasonló volt. :) Á, dehogy, még nem lesz rendszeres, lesz hogy napokig egyáltalán nem érzed, mivel egyrészt nagyon picike, másrészt rengeteg hely áll még neki rendelkezésre a mozgáshoz. Meg aztán neki is van ilyen napja, meg olyan napja. Borús, esős napokon az én babám pl. nagyon lusta volt.
2016. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12 héten éreztem először, első baba. nem éreztem minden nap az elején, volt hogy néhány napig nem, de egyszer erősebben és sűrűbben. kb a 20. hét óta érzem mindennap.

30hkm

2016. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 17.héten éreztem először, első baba...olyan érdekes érzés, mintha valami óvatosan csiklandozta vagy böködte volna a hasam belülről. Azután minden nap éreztem,de csak 1-2x pár pillanatra. Később pedig már nem lehet nem észre venni,főleg amikor már az egész hasad hullámzik minden mozdulatától :) én imádom,amikor mocorog :)

34+5hkm

2016. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

25 hetes terhes vagyok.

Mostanra már elég szépen mocorászik,finomakat rugdal stb. Az alvás idejét is meg lehet már figyelni. Az én babóm reggel 6körül már fent van és reggeli után kezd csak pihenni. Később már délután és este is bejelentkezik legalabb 2szer 3szor.

Boldog babavárást ☺

2016. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!