Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor esetén, ki...

Terhességi cukor esetén, ki mivel helyettesítette a kenyeret zsemlét esetleg édesség?

Figyelt kérdés
Miket ettetek,nehéz volt tartani?Nekem mondtàk szigorúan veszik mérnem kell:(mindent
2016. jún. 20. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

IR esetén egy életre szól ez az étrend. Finomakat, jókat lehet enni..

pl.


[link]

2016. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Egy életre szól? :O

Nekem sem szólt egy életre, szülés után normális volt újra a cukrom!


Nekem borzasztó nehéz volt, állandóan éhes voltam. Néha update-s pudingot ettem, meg speckó nápolyit, de hasmenésem volt tőle, a teljes kiörlésű kenyértől meg fájt a hasam. Szóval én elég jól szenvedtem terhesség alatt.


Vannak táblázatok a neten, de nekem segítettek étrendet összeállítani.

2016. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljes kiôrlésű kenyeret lehet. Magas rosttartalmú tk. Kekszet is, ami édes, vagy korpovit. Cukor helyett pl. Eritrit.

Nàlam is szigorúan veszik, mérem a cukromat sokszor. Jól az eredményeim. Én pl több kenyeret eszek, mint előtte, hogy meglegyen a ch-m. Igaz a sütik hiànyoznak. Zsíros tejszínes fagyit ehetek. Gyümölcs sem dobja még nekem.


Mikor kezdtél a diétàt? Kell 2 hét, hogy beleràzódj. Kitartàs. :)

2016. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2es: mondom inzulinrezisztencia esetén egy életre szól ez az étrend. Azért írtam ezt, mert ha erre rákeres, akkor étkezési tippeket, kiszámolt recepteket, és jótanácsokat talál a neten. A terhességi cukor elmúlik, igen, de az IR nem. Az étrend pedig azonos.
2016. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2hete kezdtem kismama vagyok,csak ismét nem jok az értékeim mert nem jól szàmoltam és fehér zsemlét ettem :(
2016. jún. 20. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Diabetológussal konzultâltàl? Neten tàjékozódj, védőnőtől is tudsz segítséget kérni. Most ezentúl jól szàmolod és hamar belejössz. Ki mondta, hogy rosszul szàmoltad? Kapsz, most segítséget? Én pl túl szigorúan vettem, éheztem, rosszul voltam. Az sem jó. Az egyenletes vércukorszintet kell elérni.
2016. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dalmikacska válasza:
En is cukros voltam. Az eredmenyen 7,8 volt. Onnantol kezdve szigoru dieta es cukormeres. Szenvedtem az elejen es sajnaltam magam. Aztan megembereltem magam es eldontottem, hogy igenis vegigcsinalom es meghozza peldaertekuen. Igy is lett. Facebookon inditottam egy oldalt Terhessegi diabetesz neven. Csekkold le. En Nprbi update termekekre eskuszom, nem kell hinni a sok nyavalygosnak es a rosszakaroknak. Zsenialis dolgaik vannak. Most pl az update sport szelet es bounty nekem egy aldas! Van tablas csokijuk, sutijuk. De van mas is. Pl. en a csokis fagyit toltam Eispro-t. Tk lisztbol sutottem orrbaszajba a sutiket... egesz kib.szott nap zabaltam nem eheztem... a vegen akkpra dicseretet kaptam, hogy el sem hittem, h nekem szol. Cserebe pedig egeszseges a kislanyom. Es ez az eletmod maradhat is kesobb en nem bantam meg, halas vagyok h igy tortent
2016. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!