Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Német érettségi előtt sokat...

Német érettségi előtt sokat nassoltam, ez betesz a fogyásomnak?

Figyelt kérdés

A családom szerint sok szénhidrátot kell enni a vizsgák előtt, hogy pörögjön az agy. Nos, a vizsga az remekül sikerült, viszont bűntudatom van a reggeli nassolás miatt.

90g Milli meggyes krémtúró - 146kcal

90g Milli őszibarackos krémtúró - 159kcal

120g Milli Piruett - 174kcal

70g 20% tejföl - 151kcal

1db sissy kockasajt - 32.2kcal

6dl 1.5% UHT tej - 264kcal

Ma még lesz egy egy órás spninnig edzésem.



2016. máj. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg szőlőcukrot kell enni vizsgák előtt. :D Amúgy meg 1 nap nem nap... Nem értem mit izgultok rajta. Ha nem minden nap ilyen hülyeséget esztek akkor simán fogtok fogyni. Én minden nap megszoktam enni egy túró rudit vagy valamit és ahoz igazitom az egész napos kajálásomat, mégis fogyok...
2016. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma lesz az első spinning edzésem (nintenzív), így úgy gondoltam, hogy talán belefér. Elég babonás vagyok, szóval odafigyelek ezekre a dolgokra (például édesség a vizsga előtt). Nem panaszkodhatok, szerintem a 90%-ot elkönyvelhetem :)
2016. máj. 6. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Rendkívül konstruktív ötlet volt beleírni az érettségit a kulcsszavak közé, sikeresen pazaroltad vele mindenkinek az idejét, akit az érettségis kérdések érdekelnek. Beleírhatod még, hogy milyen nap volt, meg a város nevét, meg a pólód színét.
2016. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!