Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor csuklik a baba, pontosa...

Amikor csuklik a baba, pontosan melyik testrészét érzem "lüktetni"? Mert mindig máshol érzem.34+1hetes vagyok

Figyelt kérdés
néha egészen lent a szeméremcsonttól kicsit balra,van hogy bal oldalt a bordáim alatt úgy 10centire
2010. ápr. 13. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyankor egész testében pattog a vízben és véletlenszrű, hogy épp melyik testrésze van közel a méh falához. Én mindig máshol érzem. 38 hetes km
2010. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol azt olvastam, hogy a méhben a babák még hasból csuklanak, tehát elvileg azt érezzük.

Viszont én is mindig máshol érzem a csuklását, gondolom azért van így, mert még fészkelődnek, legalábbis nekem forgolódik,mert van hogy a szívhangot is egyik héten baloldalt, másik héten meg jobb oldalt találja meg a védőnő, vagy pl. az NST-n is!

Boldog Babavárást, könnyű szülést!:)

38 hetes kismama

2010. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne is mondd. Kb. a 28. héttől érzem a csuklást, és mindig máshol. Nagyon aktív a kisfiam, folyton ficánkol. Azt mondta valaki, hogy ha lent érzem, lent van a baba feje, ha fent, akkor fent... passz. Ha egyik napról a másikra változik a csuklás helye, az fix, hogy előtte majd szét szakad a pocakom, úgy feészkelődik, szerintem megfordul.
2010. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!