Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy mozog a baba, soha nem...

Ahogy mozog a baba, soha nem tudom eldönteni éppen melyik testrészét érzem. Honnan lehet ezt tudni?

Figyelt kérdés
28. hétben vagyok, a legutóbbi uh. szerint(22. heti) a feje lefelé a segge a köldökömnél...de gondolom ez változhat...
2010. jan. 14. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam soha, hogy amit érzek az a feje, vagy a feneke, a könyöke, vagy a lába. Ha már befordult a baba, akkor jó eséllyel így is marad szülésig, de gyakorlatilag még megfordulhat. Ha az uh szerint fent van a feneke, akkor legalább azt tudod, hogy a köldöködnél a popsi van:)
2010. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Fenék, popsi. Kicsit szebb szavak egy baba hátsójára.

Azt engeded sejtetni, hogy már az oviban csúnyán fog beszélni :P


Bocs az offért.

2010. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az uh szerint pár hete ott volt a feneke a köldöknél de azóta gondolom még mocorgott meg bukfencezett...köldöknél "hullámzik a hasam"...
2010. jan. 14. 20:59
 4/8 A kérdező kommentje:

igaz,nem is néztem hogy mit írtam...:S

A doktornő is "seggezett"...:))

2010. jan. 14. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom eldönteni, sőt, általában a jobb oldalra kuporodik, és nagy hullámzásokat csinál, ami lehet rúgás... amikor elkezdtem érezni ott éreztem, ahol a feje volt. Ki érti ezt.

A mi dokink is segget mond, meg pocst, meg hasonló szépeket, de olyan kedvesen, ahogyan mi is emlegetjük, hogy "na, a kicsi fiam kidugta a seggét apunak" :)

2010. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az uh alapján próbáltam én is annó belőni, hogy melyik testrésze lehet, amivel rugkapált. Általában a kis talpacskáját nyomta ki mindig a bal oldalamon, ahogy odanyúltam és megsimogattam mindig visszahúzta:) A hugyhólyagomnál mindig valamiféle kaparászást éreztem, valszeg a kezeivel matatott lent. Na az borzalmas volt:)
2010. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kaparászást én is érzem lent,megjegyzem nem kellemes...,én is arra gondoltam hogy az a keze lesz:)))

De semmilyen testrészét nem "látni" kintről...:S

2010. jan. 17. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉN sem tudtam soha melyik részével rugdos vagy kaparászik. Szerintem aki azt mondja az is csak tippel.
2010. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!