Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony kismamának milyen...

Alacsony kismamának milyen babakocsit ajánlanátok? 155 cm vagyok és elég vékony alkatu.

Figyelt kérdés
Kinéztem a kunert VIP babakocsit, mert árba is nagyon jó volt és a képek alapján tetszett is, de ma láttam egy kismamát vele és óriási az a kocsi. Én elég bután néznék ki vele. Most meg tanácstalan vagyok hogy milyet vegyek. Nem akarok túl drágát sem venni. Segítsen akinek van tapasztalata! Köszi előre is. 18 hkm
2010. ápr. 13. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyet vettem.én sem vagyok túl magas.nem azt mondom h ez pici kocsi de sajna nem csak az számít h az anyuka mekkora,hanem h a babuci elég gyorsan fog nőni,és gondolom nem szeretnél 2-3 hónap múlva új kocsit venni,mert kinövi.ennek meg amúgy állítható a tolókar magassága.ha gondolod megadom a hölgy elérhetőségeit.

2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Mi Giraffe Club babakocsit vettünk, SH-618

[link]


Jó kis könnyű kocsi, és nagyon könnyedén navigálható, bár még baba nincs benne (25 hetes vagyok) de abszolút könnyű lesz vele szerintem közlekedni, kényelmes konstrukciónak tűnik kismama-szemszögből is.

Ára: 3 részes (a leírásban benne van)+extrák, az ára asszem 87.000 volt.

Jó babavárást!

25 hetes kismama

2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Néhány hete volt hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Talán találsz benne megfelelőt.

A lényeg szerintem az állítható tolókar... mert hiába mutatunk jól a babakocsi mellett :-) ,ha a baba gyorsan kinövi a babakocsit,és már két hónaposan nem fér el a mózesben.

2010. ápr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De a kunert-nek is állítható a tolókar magassága!!!!
2010. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!