Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátom nagyon vékony,...

A barátom nagyon vékony, normálisan eszik, de mégsem tud hízni. Mit ajánlanátok neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És más problémái nincsenek? Idegsség, izzadás, szívdobogás érzés?
2011. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

mond neki hogy mennyen el egy párszor mekibe

és azt is hogy örüljön neki hogy nem kövér, mert azt nehezebb megoldani, mindt az hogy sovány, mert akkor csak eszik egy pár zsíros haburgert

2011. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is elég vékony vagyok. Sokat eszek, mégsem hízom. Edzek is és biciklizek. Azt csinálom,h sok szénhidrátot, azon belül is rizst eszek. Így feljött pár kg. De azt hozzá kell tennem,h voltam orvosnál pár éve, megnézték a pajzsmirigyemet, és minden normális volt. Vannak, akiknek gyors az anyagcseréjük,akármennyit ehetnek, akkor sem fognak elhízni. Ez csak azért zavaró, mert sokszor elmondják, miért nem eszek blabla, pedig sokat eszek :)
2011. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 P4t3r válasza:

Ha más probléma nincs, nincsenek panaszai, akkor nagy valószínűséggel genetikailag így van kódolva. Ha szülei, nagyszülei hasonlóan súlyos emberek, 100%.

Mellesleg a "normálisan eszik" kevés ahhoz, hogy súlyt szedjen fel magára. Ha nem zsír gyarapítás a cél, akkor fehérjedús étrend és irány a konditerem. :)

2011. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem,nem(csak most, de 38 fok van), ritkán
2011. aug. 26. 20:33
 6/14 A kérdező kommentje:
ez az elsőre
2011. aug. 26. 20:33
 7/14 anonim ***** válasza:
De bírom az ilyen értelmes hozzászólásokat, hogy csak pár zsíros hamburgert kell megennie... Ha ennyi lenne, akkor nem lenne ilyen gondja. A fogyáshoz meg nem kell megenni, az még könnyebb...
2011. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kösz hogy értékelted a válaszomat

de tényleg nehezebb lefogyni mint meghízni

2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem elég a napi egy hamburger akkor növelni kell az adagot :D
2011. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,de légyszíves ne itt vesszetek össze hogy hízni vagy fogyni nehezebb-e.Szerintem egyik se könnyű.
2011. aug. 26. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!