Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ennyire fáj a...

Normális hogy ennyire fáj a jobb csipőm v valami más baj lehet amnitől ennyire fáj. Alig tudok éjjel megfordulni, felkelni, elindulni, menni, és estére nagyon megfájdul kb 2 napja mindig, kb 2 hete van ez, de már nagyon kellemetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hány hetes vagy? A terhesség vége felé, van akinek már a 30-32. hét környékén jelentkezhetnek ezek a tünetek. Tágul a méhszáj, tágulnak a csontok, a szervezeted készül a szülésre.

Azt azonban, hogy ez mennyire fájhat nehéz megmondani. Nekem igazából fájni akkor szokott, amikor fekvésből felkelek, napközben inkább kellemetlen, mint fájdalmas.

2008. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem a 2. terhességnél voltak ilyen fájdalmaim, se felállni, se az ágyon megfordulni:-(

Sajnos végigkísérte a terhességem kb. a felétől. Szedjél magne b6-ot, talán az használ. Említsd meg a dokinak. A szülés után nekem ahogy jött, elmúlt. Most a harmadikkal nincs ilyen gondom. Szerintem is ez természetes:-( Sajnos.

2008. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Sajnos nekem is nagyon fáj,hasonlóképpen mint az előttem szólok le írtak.Nekem is főleg akkor,ha az oldalamon fekszek és fel akarok állni,nem tudok,van,hogy menni sem,olyan mintha valami becsípődne.Szerintem ez elkisér a végéig,nálam olyan 30.dik hét körül kezdődött..

Minden jót,és kitartás :)

35hetes kismama

2008. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez a problémám.Nálam ez a 19 héten kezdődött. Olyan mintha becsípődne valami!Nehezen fordulok meg, kelek fel. Sajnos semmi nem használ igazán.

Légy óvatos a mozgással,persze az sem jó ha elhagyod magad!Meg kell találni az arany középutat!


boldog babavárást

24 hetes pocakos

2008. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!