Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a 3. trimeszterben mennyit...

Ti a 3. trimeszterben mennyit voltatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, és a párom nem akar/mer már együtt lenni velem (szexuálisan) Fél, hogy beindul a szülés, pedig semmi jele nincs, nem vagyok veszélyeztetett. Ez nekem kicsit rosszul esik, mert látom hogy ideges, meg ő is akarná, de azt se hagyja, hogy csak én csináljam neki, mert "ha nekem szenvednem kell (a szexhiánytól), akkor ő is szenved velem".

És hiába mondom, nem érti, hogy nem kéne "szenvednünk" egyikünknek se. Ti az utolsó hetekben mennyit voltatok együtt? Annyit mint előtte vagy kevesebbet?

32hkm


2016. jún. 22. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik csak egyszer. Abszolút nem kívàntam a szexet
2016. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak hüvelyi aktus útján lehet egymást kényeztetni :) beszéljétek át, hátha más megoldásra fogékony lenne és akkor mindkettőtöknek jó lehetne :)

mi egyébként szinte annyit, mint régebben, csak amikor nekem rosszabb napjaim voltak, akkor természetesen egyikünk sem erőlködött az ügyön, amolyan hallgatólagos megegyezéssel voltunk e téren. Láttuk egymáson, mikor is mehet a dolog.

2016. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb 30 hetes korom után egyáltalán nem. De megijedtünk amikor 30 hetesen 5-15 percenként görcsölt a hasam, kórházba is mentünk. Baj nem volt csak ezután nem mertük, az utolsó hetekben meg a nyílt méhszáj miatt nem, C2111 volt már 37 hetesen.
2016. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én pont akkor jöttem bele, és lettem kívánós.

Félidőig szinte folyamatosan hányingerem volt, úgyhogy utána tudtunk csak belekezdeni. Gyakorlatilag szülésig.

Kb. egy pozíció volt csak kényelmes már nekem, de sebaj. :)

2016. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is csökkennek az együttlétek, olyan 2 hetente bújunk össze, mert már kényelmetlen is.

Most 35 hetes vagyok, a héten még voltunk együtt, rövidebb a méhnyak és zárt a méhszáj, így még lehet.

2016. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindig lepontoznak ezer, de vallalom. Minden nap egyutt voltunk vegig terhesseg alatt, en is kivantam es a ferjem is. A pozok nyilvan valtoztak. A 6.het ota a szules utan szinten ez maradt a helyzet. A ferjem orvos, igy neki konnyebb tudni, mi fer bele.:)


Olvass utana a Madonna szindromanak, nem biztos, hogy csak a szulestol felt teged.

2016. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*ezert:)
2016. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pfff...miota terhes vagyok azota max 3x. Teljesen kivan a gondolattol h ott a gyerek.
2016. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is vacak a helyzet... En nem kívánom ugy a szexuális együttlétet, igy talan ha 3-5 alkalom vol eddig. 12ik hétig nem is mertünk. De o sem erőlteti Nehogy gond legyen. A pozi teszt utantol mindentől óvni akar amiért imádom. Csak azota inkabb mas módon vagyunk együtt maga az aktus kevesebb.
2016. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-3 naponta vagyunk együtt. 36 hkm
2016. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!