Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csinálják? Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinálják? Párommal hat éve együtt vagyunk van egy szép négy éves kis gyerkőc és újra terhes lettem. Anno második trimeszterben úgy kívántam a szexet, hogy gyakorlatilag boldog boldogtalannal .

Figyelt kérdés

Párommal hat éve együtt vagyunk van egy szép négy éves kis gyerkőc és újra terhes lettem. Anno második trimeszterben úgy kívántam a szexet, hogy gyakorlatilag boldog boldogtalannal - persze védekezve és gyakran csak orálisan de megállás nélkül kívántam és csináltam.


A párom meg ahogy megtudta sikert ért el a nemzése, lelohadt vagy csak visszavonult, de egy de annyi aktusra nem tudtam rá venni. Már azon gondolkozom, csak ezért elvettettem a gyereket, azóta új városban élünk és nem buktam le. De most mi a francot csináljak, akarom ezt a babát?


Anno alig látszott az elején rajtam és nem értette a férjem miért megy tönkre az összes háztartási gép, én meg azt a hormonokra fogtam ügyetlen vagyok, etc. Amúgy közepes sikerem volt, de megérte.


Gyerek és kockáztat vagy egy gyerekes boldogság? - amúgy ezt a megcsalás dolgot meg letojom, a titkárnőjét ablakon át a szemem láttára csókolta meg félre érthetetlenül. Mindenkinek a sját teste, én ezt vallom. De azt is tudom, hogy ehhez sem ő sem én nem vagyunk elég érettek, hogy ezt meg is tudjuk beszélni. Sőt leginkább még a társadalom sem.


2012. jún. 24. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Várlak:)
2012. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már ezért elvetesd a gyereket.


"A férje a strici akkor már nem?" - más baszik amikor az asszony otthon várja epekedve, ha jól értem. Bár lehet nem.

Ami egyszer sikerült az másodjára könnyebb.

És biztos vagy te benne, hogy újra ezt váltja ki az állapotosság???

2012. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már ezért elvetesd a gyereket.


"A férje a strici akkor már nem?" - mást - síp - amikor az asszony otthon várja epekedve, ha jól értem. Bár lehet nem.

Ami egyszer sikerült az másodjára könnyebb.

És biztos vagy te benne, hogy újra ezt váltja ki az állapotosság???

2012. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"boldog boldogtalannal" - Mikor érsz a második trimeszterbe, megkereshetnél.
2012. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A viccesek feleslegesek, és találok én magamnak elég pasit.


A másik, hogy még nem kaparom a falat de már túl vagyok a hányós szakaszon és már kívánom, csak, nem akarom elcseszni ezt a kapcsolatot. A másik viszont ha párommal ha egy héten kétszer elélvezek az már rekord, olyankor meg tízpercenként. De a párom meg mintha undorodna tőlem ilyenkor ...


... várok érdemi válaszokat ...

2012. jún. 24. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ez van babám."
2012. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:DDD


SORRY!

2012. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Álmaim nője.Én nem undorodnék,írj ha megint terhes vagy.;-)
2017. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!