Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség első jelei?

Adrika994 kérdése:

Lehet terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
Eppen szüneten voltam munkahelyemen meg ettem kajámat es után el kezdtem inni Lattemat es ki ment el szívni a cigit es után amikor bele kortyoltam kávémba olyan hányinger kapot el meg émelygés és hirtelen olyan fáradt lettem meg szemeimen is érzetem hogy be karikásodtak Vagy 2 hete szoktam rosszul lenni így hogy émelygek es hányingerem van .

2016. jún. 22. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
de ha már két hete rosszul vagy akkor miért nem tesztelsz..? az sokkal egyértelműbb mint itt tippelgetni.
2016. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát anyukám úgy vette észre, hogy nem tudott cigizni, mert hányingere volt tőle.

De ha már két hete érzed, akkor két hete késik? Vagy? Mert ha pl. most kell megjönnie, akkor két hete még tuti nem ezt érezted, hiszen lehet, hogy még csak akkor fogant meg.

2016. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie? Mikor volt meg utoljára? Szexeltél-e védekezés nélkül?????????


Hányingere bárkinek lehet sok mindentől.

Aki terhes, nem biztos, hogy rosszul van.

Szóval ez így elég csekély infó, ez nem olyan, mint a szappanoperákban, hogy amelyik nő elájul, az terhes...

2016. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen párommal szexeltem és nagyon szeretnénk Babát .

Mar el múlt de csak 2 napot volt meg es tok fura mert nem olyan volt mint szókot lenni es mielőtt meg jött csinaltam egy nappal teszt es volt halványan második csík . Es mar hallodtam olyan hogy volt olyan akinek meg volt terhesség alatt .

2016. jún. 22. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:

ha már volt halvány 2 csík, akkor ne cigizz és kávézz talán. Egyébként egy újratesztelés, illetve nőgyógyász többet fog tudni mondani akár vérvétel alapján is, mint mi.

Sok sikert!

2016. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajna itt kint Angliában 12 hetesen vizsgálnak ki elsőnek addig minden semmilyen vizsgálat
2016. jún. 22. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy gondolod, hogy a terhességed ELSŐ tünete ez a rosszullét??? Akkor a pozitív teszt mi volt???

Nem gondolod, hogy terhesen a cigit le kellene tenned???


Mi az, hogy 12 hetesen vizsgálnak? Ha azt sem tudod, hogy terhes vagy-e, illetve azt sem, hogy hány hetes, akkor honnan tudod, mikor kell menned???

Egy "terhesség megállapítás" biztos van ott kint is, amikor megmondják, mikor menj legközelebb és hogy igen, tényleg terhes vagy...

2016. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen el mesz meg mondod mikor nem volt meg es onnan ki számoljak. Es után vizsgálnak ki ha be toltoted 12 hetet te tudó jobban vagy en. Nem te élsz itt kint más magyaroknak is így volt itt nincsen annyi vizsgálat mint otthon meg masik az orvosok meg van ilyen teszt ami ki mutatja hany hetes vagy es ennyi annyira okos egyes emberek .
2016. jún. 22. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem… ha valaki tervezi a babát, hogy dohányozhat?! Csak gratulálni tudok hozzá… szégény gyerek
2022. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!