Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek valami baja lett a...

Akinek valami baja lett a babájának, utólag kiderült hogy esetleg nagyon aktív volt már a pocakban is vagy fura remegő mozgása volt vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg hanyadik hét.

Az elején természetes a vibrálo magzatmozgás is.de ismerek olyat akinek 35 hetesen is állandoan mozgott a babája, és rendkìvül bukos büfis baba lett es még 1 évesen se volt egy nyugodt éjszakája.

2016. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden magzatnak van fura remegő mozgása, újszülött korban is megmarad, az idegrendszer érésével hagyják el. Emiatt ne aggódj, a sok mocorgás miatt se, az meg habitusfüggő.
2016. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém állandóan csuklott. Refluxos. Még most 9 hónaposan is rengeteget bukik.


Én magzatként mindig mozogtam majd újszülöttként se akartam aludni nappal egyáltalán, nappal sose aludtam 1-2 évesen se, fiatalabb koromban se, kiderült, AHDH-s vagyok.

Az én fiam is nagyon aktiv volt magzatként, most is örökmozgó ébrenléti időben viszont nagyon jól alszik, remélhetőleg nem örökölte. Nyilván később derül ki.


De a remegő mozgás normális az életlen idegrendszer miatt, nekik még születésekor is eléggé éretlen. A magzatok aktivitása meg eléggé eltérő, sokkal több aktív magzat van, mint ahányszor ennek valami hasonló oka lenne a háttérben, mint nálam.

2016. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!