Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek az eredményeim?

Babyboom567 kérdése:

Megnéznétek az eredményeim?

Figyelt kérdés
CLR: 59 mm Terhességi kor: 12 hét + 3 nap (CLR alapján) Tarkóredő (NT) : 1,2 mm BPD: 21 mm Free béta hCG 39,79 IU/L 1, 07 MoM PAPP-A 12,110 IU/L 4,26 MoM Számított kockázata Down szindróma1:12701negatív Edwards-szindróma 1:137/Patau-szindróma1:20000negatív
2016. jún. 24. 15:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hogy szerinte csináltassuk meg az AFPt is.meg azt is mondta,hogy majd a doki is megnézi, de az csak csütörtökön lesz

sokaknál olvastam, hogy fals eredményt ad.

2016. jún. 25. 14:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Az AFP-nek nincs semmi értelme, már nem is kötelező, mert nem megbízható az eredmény.

Ez a lelet negatív, viszont én biztosan elmennék még vizsgálatokra. 42 vagyok, nagyon szeretnék babát, egyszer voltam is terhes, de sajnos elvetéltem (nem az első babám lett volna).

Nem muszáj amniora menni, vannak olyan vérből végezhető tesztek is, amik közel 100% eredményt adnak (nifty, prena), vetélési kockázat nélkül. Igaz, nagyon drágák, közel 200e Ft, de én mindenképpen megcsináltatom, ha újra összejön a baba.

Nézz utána, magánkórházakban csinálják, Maternity, Istenhegyi Géndiagnosztika, pl.

Volt itt valaki, azt azt írta, ezekre mindenképpen spórol. Lehet, hogy a babakocsi nem lesz a legújabb trend, de a teszteket megcsináltatom, amit lehet.

2016. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én az Istenhegyi klinikán voltam, ha bármi kétséges volt, a kombináltat is ott csináltattam. Ott nagyon alaposan megnéznek mindent, és csak akkor javasolnak további vizsgálatot ha nagyon muszáj (pl amniot) az afp-nek semmi értelme, azt ne csináltasd meg szerintem.
2016. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!