Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet ettől baja a...

Ugye nem lehet ettől baja a babának? Sos

Figyelt kérdés
21-èves lány vagyok jelenleg nègy hónapos terhes.A doki az ultra hangon eddig mindent rendben talált.A vèrvèteli eredmènyem is jólett.Viszont ami aggaszt hogy a nyakamon gyerekkorom óta van kèt nyirokcsomó.Amivel annak idelyèn gyerekkoromban a szüleim nem vittek orvoshoz anno mikor mutattam nekik azt mondták biztos zsir vagy nyirokcsomó.Igy nem sikerült tisztázni mi is az.Ès most aggódom hogy nehogy a picinek baja legyen ezek a gyerek kori csomoim miatt.A nőgyògyászomnak nem emlitettem ezt mivel ez nem is az ő szakterülete.Ès most tanácstalan vagyok.
2016. jún. 24. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, de hogy megnyugodj, menj el a háziorvosodhoz és mutasd meg neki, ha ő nem tudja mi lehet ez elküld szakvizsgálatra, ahol kideritík.
2016. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!