Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 4 hetes és 6 napos...

Most 4 hetes és 6 napos terhes vagyok. Tegnap és tegnapelőtt hánytam reggel kétszer is. Ma nem hánytam. Minden nap hánynak a terhesek, vagy néha kimarad?

Figyelt kérdés
Tudom,vannak akik nem hánynak,mint én sem az első terhességemnél.
2016. jún. 25. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy egy nap 25-ször is hánytam, még a vizet is, irigyellek :D Még mindig hányok néha, nem kötelező, hogy minden nap hányj. Örülj neki ha nem minden nap :)

32hkm

2016. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh te szegény ennyiszer hányni?Remélem nekem nem lesz ilyen,mert én még nagyon az elején vagyok,lehet csak az izgatottságtól hánytam.Ennyire az elején még nem is nagyon szoktak hányni,de minden terhesség más,szokták mondani.
2016. jún. 25. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
En a 6. es a 10 het kozott minden masnap hanytam (kiveve hetvegen, talan akkor nem csinaltam semmi megeroltetot hirtelen). Utana viszont csak hetente egyszer a 12. hetig. Aztan a hanyas mult, jott az allando hanyinger (ami elotte nem volt). Szoval nem, a terhesek nem feltetlen hanynak minden nap. Vannak, akiknek az a reggeli rutinjuk, hogy felkeles, hanyas es keszulodes, de en pl.: soha nem hanytam csak 11 korul vagy delutan 5 fele. Szoval ne izgulj! Jonni fog meg az a hanyas! :)
2016. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet mert hétvége van azért nem hánytam én sem.Nincs stressz ès azért.Egy terhességem ezelőtt elment sajnos,ott is egyik napról a másikra elmúltak a terhességi tünetek,két hétig volt bennem az elhalt magzat,én meg azt hittem szerencsés terhes vagyok,hogy jól érzem magam.Aztán jött a kiábrándulás az ultrahangvizsgálaton.
2016. jún. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!