Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki annyira kívánós volt,...

Aki annyira kívánós volt, hogy a férjét esetleg éjjel is elküldte az adott ételért leírná milyen érzés?

Figyelt kérdés

Gondolom nem mindenkinél jelentkezik az ilyen mértékű kívánósság, lehet épp ezért ilyen furcsák nekem a hallott sztorik. Egyik ismerősöm éjszaka megkívánta az üzleti szendvicset, a férje pedig a kis faluból a 15 km-re fekvő benzinkútig kellett elmenjen, hogy venni tudjon.


Én még csak az első trimeszterben vagyok, volt már olyan hogy én is kívántam este a gyrost, de sosem annyira, hogy el kelljen szaladni érte. Valahogy megértette a szervezet, hogy másnap megyünk és veszünk :) Szóval biztosan intenzívebb kell legyen az a kívánás, ahol már nem lehet várni.


Aki volt már ilyen helyzetben írjon pár sort, hogy hogy is ment ez nála :)


2016. jún. 26. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen nincs, ez csak hiszti.
2016. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kicsit nekem is ez a véleményem, de nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, amíg át nem élek egy terhességet, vagy amíg nem mesél valaki alaposabban erről :)
2016. jún. 26. 18:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent megtett ertem a ferjem ea voltak ezelek terhesseg alatt, amiket kedveltem es kivantam. De sosem kuldtem volna el ejjel a ferjem semmiert, mondjuk ejjel aludtam, nem ettem.
2016. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Csak ostoba férfiaknak vannak ilyen női. Engem aztán küldhetne... Kívánjon meg a hűtőből valamit.
2016. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen nincs. Ez csak a pasi szivatás, de mrg is érdemli, ha olyan hülye, hogy elmegy.
2016. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk egyszer volt rá példa.

A feleségem hajnali egykor csak ült az ágyon, felkeltem és azonnal azt kérdeztem, hogy mi a baja. Éhes volt, és csak a kedvenc gyorskajáldájának a hamburgere járt a fejében.

Megsajnáltam, felöltöztem, és mentem hamburgert venni.

Mondta, hogy ne, meg majd holnap, de annyira aranyos volt, hogy nem bírtam volna visszaaludni. :)

2016. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Ilyet hisztis,vagy elkényeztetett nők tesznek,vagy azok,akik azt gondolják,hogy mivel kismamák lettek,körülöttük forog a világ.

Úgy mondom ezt,hogy én voltam már várandós.

Volt,hogy megkívántam valamit,megvettem,vagy megfőztem magamnak,ha nem aznap,hát másnap. Nem csesztettem ilyenekkel a férjem,dolgozott eleget,pihenjen.

2016. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az azért túl erős kijelentés, hogy pasiszívatás, mert ha valamit szívből megteszel a párodért, az dicsérendő.


Lehet, hogy nincs is olyan, hogy "annyira megkívántam a hamburgert, hogy muszáj most venni egyet", csupáncsak jófej férjek, akik az egyszerű "úgy megenném a hamburgert"-re úgy döntenek, hogy meglepik a párjukat és a babát :D

2016. jún. 26. 18:20
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondolom, hogy a férjet kellene kikiáltani papucsnak, inkább onnan közelíteném meg, hogy a feleségnek nem kellene így kihasználnia a férjet.
2016. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

En is voltam egyszer-egyszer kivanos (sot, akkor is vagyok neha, ha nem vagyok terhes)

De azert annyi jozan esz es onuralom kell hogy legyen, hogy nem kuldom el a ferjem ejjel vasarolni emiatt.

Az megint mas lenne, ha o ajanlana fel onkent es dalolva, hogy megy, bar en ilyenkor nappal is azt mondtam, hogy maradjon a feneken, majd ha arra jarok es meg mindig kivanom, akkor veszek en.

En csatlakozom az elso valaszolohoz, ezert kuldeni el valakit (ugy, hogy magatol nem menne) siman hiszti es onzoseg.

Amugy nekem is volt ilyen ismerosom, aki ezt heti szinten eljaszotta a ferjevel ugy, hogy a csaj nem is dolgozott terhesen, a ferje viszont hajnalban indult munkaba minden nap.

Mondjuk en a pasi helyeben egy ido utan nem mentem volna, de az o dolga. (A masodik terhessegnel mar nem ment egyebkent a ferj es hirtelen meg is szunt a kivanossag.)

2016. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!