Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív de kozepes erossegu a...

Pozitív de kozepes erossegu a tesztem, orvoshoz csak nyaralás után kaptam idopontot. Lehet baj?

Figyelt kérdés
31-36 naposak a ciklusaim, valószínű peteeresem sem kozepidoben volt (nem biztos) most 2 hete késik kb, egy hete csináltam tesztet, akkor alig lathato hlvany volt a második vonal, rá 3 napra délután, már nagyon szépen kiveheto "erős halvany" csik lett, aztán 3 napra meg mindig nem lett olyan h lepattanjon a tesztrol. Csak gabrielt hasznaltam. Orvosomhoz csak nyaralás után kaptam idopontot, ellattak uti tanacsokkal és mondták pont jó lesz ha utána megyek. (2 hét kb) Gondot jelez szerintetek ha nem lesz nagyon erős második csikom? Csak a kulfoldon tartozkodas miatt kérdem. Tuneteim mell erzekenyseg, alhasi feszulgetes, itt- ott szurkalas.

2016. jún. 27. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a lenyeg hogy a teszt erosodott, en utana nem is csinaltam tobbet.. mire mesz dokihoz mar lesz szivhang is :) ne aggodj!!

20hkm

2016. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

31-32naposak a ciklusaim.

20.napon van peteeresem, neha 19.nap!

8.nap keses utan lett halvany pozi tesztem.:)

2016. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat, nyugodtabb lettem :) kicsit mindent képes vagyok túl izgulni, túl aggodni :) megegyszer köszi! :)
2016. jún. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!