Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 5 hetes és 1 napos terhes...

Ma 5 hetes és 1 napos terhes vagyok. Voltam ultrahangon, de a doki nem sok mindent látott. Visszarendelt jövő héten szerdára. Kezdjek aggódni? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Olyan ideges lettem,végig bőgtem az utat hazafelé.Egy terhességem tavaly nyáron ment el.Amikor kérdeztem a dokit,hogy minden rendben,azt mondta nem tudja most még ezt mondani,jöjjek vissza a jövő héten.
2016. jún. 27. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. 6-7. hét körül szokott lenni szívhang, most még csak gondolom petezsákot látott. Jövő héten már láthatod, ahogy pulzál a kicsi szíve.
2016. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, picit korán mentél, nem csoda, hogy még nem sokat látott a doki. Én hat hetesen mentem először, vagyis két héttel a pozitív teszt után, akkor már volt szívhang is. Az első terhességemnél én is hamar mentem, kb. a pozitív teszt után azonnal, nem is látott semmit.

A fő, hogy nyugodj meg, ne gondolj semmi rosszra, szedj terhesvitamint és jövő héten minden rendben lesz, fel a fejjel! :-)

2016. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon kiborultam,de gondolom a hormonok is túltengenek most bennem.Nem is értem miért rendelt be mára.Igazából ő mondta,hogy most jöjjek.
2016. jún. 27. 10:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, érdekes tényleg, hogy ilyen hamar hívott, de gondolom, akkor a tavalyi dolog miatt akart a dokid már ilyen korán látni. Tényleg nyugi, nem lesz semmi baj! :-)
2016. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a dokid egy kicsit lehetett volna konkrétabb is.. ha el mondja hogy miért nem lát még dolgokat akkor nem aggódtál volna ennyire.

Tényleg túl korán mentél.és ennyi!!

2016. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Korán mentél
2016. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az orvosod, de az is lehet, ha magánorvos, akkor gondolom most is fizettél neki meg jövő héten is...Persze látatlanba nem akarom sértegetni, de ez is egy opció. Ne aggódj, tényleg csak korán mentél.
2016. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolom a tavalyi miatt mentel koran. De igy rossz otlet volt.:(

Az 5 hetes terhesseget nemhogy nem látni, hanem kb kitapintani sem lehet. New aggodj :) a stressz csak ârt. Lazíts

2016. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A doki rendelt be,szerintem elszámolta a heteket,mert a múlt héten a munkáltatónak az igazolásra azt írta rá,hogy 5 hetes terhes vagyok.Tuti benézte.
2016. jún. 27. 10:44
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen felesleges bőgni, egyszerűen korán mentél. Én a 6. héten is csak azért mentem hogy tudjuk jó helyen van-e, 3 hét múlva kellett csak visszamennem.


(Egyèbkènt nekem az fura hogy mikor valaki megtudja hogy terhes nem olvas legalàbb egy picit utàna a dolgoknak..)

2016. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!