Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, mar 2...

7 hetes terhes vagyok, mar 2 kilot fogytam. Normalis? Ti hanyadik hetig fogytatok?

Figyelt kérdés

2 hete folyamatosan rosszul vagyok. Alig tudok barmit letuszkolni, szinte barmilyen etelre gondolok, azonnal elfog a hanyinger.

Van esetleg hasonlo tapasztalatotok?


2016. jún. 12. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 3 kilót fogytam,arra nem emlékszem meddig.Azt tudom,hogy 20 hetes terhes voltam,mire az a 3 kiló visszajötg.
2016. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 15 kilót fogytam :/ plusz kiló még most sem jött föl. 16hkm
2016. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Addig fogytam mindig, amíg el nem múlt a non-stop hányinger.


Ne izgulj, a babád jól van, te meg majd visszaszeded.


Nekem az egyik gyerekemmel nagyon extrém volt, 47 kg-ra lefogytam a 16. héttől kezdtem hízni, heti egy kiló jött fel szülésig.

Nem voltam túlsúlyos úgy sem, 68-al mentem szülni, de nagyon megviselte az ízületeimet, főleg hogy utána nagyon gyorsan le is ment, mire egy éves lett a babám, újra 48 voltam.

2016. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 16. hetig 8 kilot fogytam, teljesen nornalis. A baratnom 6 hobapig vegig hanyt, -15 kilonal tartottmar. Ehhez kepest 4 kg is gyereket szult. Semmi koze hozza, a bava elveszi ami kell neki. Terhes vitamint erdemes szedni.
2016. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen testalkatról indultál? Súlyfeleslegnél gyakori a fogyás.

De annyira egyéni dologról kérdezel úgy, hogy információt nem igazán adsz hozzá, hogy nem lehet igazán válaszolni rá.

2016. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
170/66, elmeletileg meg igy sem vagyok tulsulyos, de az elozo terhessegemet 57tel kezdtem, ott egyaltalan nem fogytam
2016. jún. 12. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Elso gyerekemmel 178/62-rol indultam 57 kilora fogytam kb 2-3 honap alatt. 22 hetesen kezdtem ujra hizni, addig maradtam 57.

Masodik es harmadik terhessegemnel nem fogytam, pedig akkor nem bantam volna 😀, 65 kilorol indultam mindketszer.

2016. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
152 cm vagyok, 55 kilósan lettem terhes. Az első 3 hónapban a vizet és a hányáscsillapító gyógyszert is kihánytam. 50 kilóra fogytam. Utána viszont a maradék fél év alatt 20 kilót híztam (folyamatosan éhes voltam, gondolom "pótolni" akart a szervezetem), tehát +15 lett a vége. Szüléskor max. 5 kiló jött le (gyerek, magzatvíz).
2016. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 hetes vagyok. 72rol kezdtem es nulla hányingerrel és rosstullettel is -2kg-nal járok. Védőnő szerint. Nem gond, bar nem ertem mitol fogyok, ha egyszer eszem, csokit és peksutit is... Szoval mindent, de mondjuk nem bánom :)
2016. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!