Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni? 18-22...

Tudnátok segíteni? 18-22 hetes genetikai uh

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nálunk a 20. héten csinálják ezt az ultrahangot, de az egyetlen doki, aki csinálhatja szabadságon van, júli 21-re van időpontom, amikor már 22+4 hetes leszek. Még beleférek? Vagy menjek át másik városba? Ott egyáltalán fogadnak, megcsinálják az ultrahangot?
2016. jún. 29. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Belefér. Nekem is kicsit később tudták megcsinálni, mert az orvosnak hirtelen el kellett mennie műteni, és adtak egy másik időpontot.
2016. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mèg bele. De tovább ne húzd
2016. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem én húzom :( már volt hétfőre időpontom erre a hétre, akkor még éppen nem voltam 19 hetes, és elküldött, hogy ő nem csinálja meg, mert csak a 20. héten csinálja. Erre ma amikor időpontot akartam kérni már szabin volt... :(
2016. jún. 29. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A baratnom is igy jart es elment mashova megnezetni
2016. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy inkább a 18. héthez legyen közelebb, mint a 20.-hoz. Ha van rá lehetőséged, menj el máshova.
2016. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sztk alapon fogadnak máshol is?
2016. jún. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!