Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes genetikai vizsgálaton...

18 hetes genetikai vizsgálaton lehet valami "baj" ha most 16 hetes vagyok és eddig nem vettek észre semmi eltérést?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek, ijesztgetni, de bármikor lehet. Előző babámnál tökéletes volt a 12 heti és a 18. heti UH, majd a 30. héten vettek észre a babamozin fejlődési rendellenességet (bél tágulatot), és onnantól járhattam genetikai kontrollra kéthetenként.


De ne stresszeld magad, legtöbb esetben minden rendben van, a leglényegesebb rendellenességeket már a 12. hetin ki szokták szűrni.

2016. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Midnig lehet, de nem lesz, ne aggódj!
2016. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
baj bármikor lehet, de ne így állj hozzá.
2016. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat.
2016. jún. 23. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos lehet nekem 18 hetes genetikai uh-n vették észre h nyitott gerince volt a babának.
2016. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!