Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek hamisan...

Volt olyan akinek hamisan mutatta a teszt a negatívat?

Figyelt kérdés

Múlthónapban teszteltem a menstruáció kimaradása után 8 nappal, negatív lett, bár időn túl, mert az elején nem hozott ki semmit, majd később jelent meg az egy csík. Utána meg is jött, de nem olyan volt, mint szokott lenni, utána teszteltem, az negatív lett,de ebben a hónapban újból késik, és fura tüneteim vannak.

Volt már más valakinek is ilyen?



2016. jún. 29. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak későn volt peteérésed, és mensi előtt fogant. Akkor még az van, hogy a szervezeted emlékszik a mensire, meg is jön, de nem úgy, ahogy szokott... Ha ennyit késett már, javaslom, menj el orvoshoz, ennyi idősen legalább felritkulást de már petezsákot is kellene látnia. :)
2016. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából ezt azért gondolnám lehetetlennek, mert a párommal április végén-május elején voltunk együtt utoljára és hónap végén jött meg. :)

Kb. 2 hete voltam orvosnál, hiába mondtam neki mik a panaszaim, csak kézi vizsgálatot végzett és rákszűrésre küldött, plusz fogamzásgátlót írt fel...

2016. jún. 30. 18:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld jel! :)
2016. jún. 30. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi!!! Remélem tényleg baba, azért majd írd meg, hogy mi lett :) hajrá!!!
2016. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megjott tegnap, meghozza igen eros gorcsokkel..
2016. júl. 3. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Óh, sajnálom, remélem hamar összejön neked is!
2016. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!