Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rajtam kívül valaki...

Van rajtam kívül valaki akinek a terhesség első heteiben a korábban egyenes haja hullámos lett?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben egyenes volt most meg mint ami be van sütve. Lehet köze a terhességhet? 5 hkm

2016. jún. 29. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. terhességem alatt lett göndör a szög egyenes hajam. 3. alatt még durvább lett. 4ève szültem azóta is ilyen. Baratnömnek a 2. Gyerek óta hullàmos.
2016. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hormonoktól lehet? Én még csak 5 hetes vagyok kb 2 hete kezdett hullámosodni (nagyjaból a fogantatást követően)
2016. jún. 29. 23:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es nekem is 2. terhesség. Az első sajnos nem maradt meg
2016. jún. 29. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a hormonok hatással vannak a haj szerkezetére.

Volt, amikor mensi alatt a fodrászom azt mondta, nem csinál dauert, mert akkor nem marad meg a hullám a hajban.

Ezek szerint ez nem csak legenda :)

2016. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem is hallottam, nagyon vicces! Persze, ha örülsz a hullámoknak!!! :DD
2016. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!