Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerülhetném a rákszűrést?

Hogyan kerülhetném a rákszűrést?

Figyelt kérdés

11 + 2 hetes terhes leszek az első terhességi vizsgálaton (Péterfy sztk nőgyógyászat), és elég rég volt már rákszűrésem, viszont mindig nagyon megviselt... Valamiért nagyon érzékeny vagyok rá. Voltam már persze többször is, és soha nem volt gond. Csak mindig 2-3 napig véreztem, és fájdogált.


Ha azt mondom a dokinak, hogy pár hónapja voltam, akkor elhiszi, vagy kell neki igazolnom?

Tudom, hogy nem kéne aggódnom, de mégis féltem a babát... Lelkileg biztos megviselne, és ugye az se tesz jót neki.


Köszi!



2016. jún. 28. 21:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt az "el". Szóval hogyan kerülhetném el? Persze szülés után megcsináltatnám!
2016. jún. 28. 21:22
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk benne van a rendszerben ki mikor volt. Szerintem ezt nem tudod elkerülni...más dokinál nem voltál? Mindig fáj? Meg sem kellene érezned.
2016. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell igazolni, én is mondtam, hogy voltam magánban előtte (ami amúgy igaz is volt) beírták és kész.
2016. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell igazolni. De fura, hogy fáj meg vérzel, nem szabadna. Én eddig 3 különböző orvosnál voltam rákszűrésen, egyiknél sem volt semmi ilyesmi.
2016. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Voltam magán dokinál is, ugyanolyan kellemetlen volt. Nem is igazán a vizsgálat, hanem az utana lévő pár nap. Akkor szerintetek ha azt mondom magánba voltam szűrésen, elhiszi?
2016. jún. 28. 21:32
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Vereztel utana? En soha. Mas is igy volt ? Bocsi h belekerdezek.

Amugy nem lehet sokaig elkerulni, inkabb azt bird ki mint h keson deruljon ki valami gond

2016. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszik. Nekem papírom sincs róla nem tudnék mit mutatni, mert csak egy smst ír mindig a doki az eredményről, hogy a vártnak megfelelő.
2016. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ha bevállalod, hogy esetleg meghalsz miatta, vagy oda lesz a méhed, akkor nyugodtan hazudj.

Nem egy ismerősöm volt, akinek a terhesség alatti gyengült inmunnrendszer P1/P2-ről rövid idő alatt P3-at csinált és műteni kellett.

2016. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én valamiért mindig vérzek utána. Rózsaszínes persze, de mellette fáj is... Az idő is lelassul olyankor :D bocsi, lehet túlreagálom és nem kéne ennyit hisztiznem, de eddig az összes dokinál ez volt és mind azt mondta ez normalis, van aki nehezebben viseli az ilyemsit. Az egyik azzal indokolta egyszer, hogy kicsi, szűk a hüvelyem, "törékenyebb" vagyok és emiatt is lehet. Hát nem tudom ez mennyire szakmai...
2016. jún. 28. 21:37
 10/22 anonim ***** válasza:

Maganorvos vajon csinal tb nelkul? Nincs tb-m vallakozo vagyok.

:) bocsi tenyleg.hogy itt erdeklodom, nemreg irtam ki kerdest. Most nem tudok.:)

2016. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!