Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél tea előrébb...

A málnalevél tea előrébb hozhatja a szülést? Mennyit isztok egy nap? Mikor? Reggel vagy este inkább? tesztek bele cukrot vagy mézet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hozza előrébb a szülést. Én a 34. héttől ittam, két hétig napi 2-3 dl, a legvégén pedig már napi 1 litert is. Mindegy, mikor iszod és bármit tehetsz bele.

Én hiszek benne, az első babánm 3 óra alatt lett meg, a második 1,5 óra alatt és nagyon könnyen.

2010. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől kezdtem el inni, napi 1 csészével (3dl) , tapasztalatot még nem tudok írni, van még elvileg 2 hetem (remélem valójában nincs annyi:))) reménykedem, hogy könnyebb lesz a tágulás, a vajúdás, én sok jót hallottam róla, és a szülésznő, védőnő is ajánlotta!

Simán iszom, szerintem nincs olyan rossz íze, iható, nem akarok még ezzel is cukrot vinni a szervezetembe (már elég a kg-kból)! Én napközben szoktam elkortyolni a csészével, mikor eszembe jut, szerintem teljesen mindegy mikor iszod, amikor jól esik!

Reméljük használni fog!

Hány hetes vagy??


38 hetes kismama

2010. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36.héttől iszom, 2-3 csészével egy nap. nem ízesítem semmivel, csak még jó melegen megiszom. szerintem iható. nem hinném, hogy a szülést előrébb hozná, viszont segít a méhnek felkészülni a szülésre (legalábbis remélem :-) ). 40hetes vagyok.
2010. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 38 hetes vagyok és azért vártam eddig, mert riogattak, hogy beindítja a szülést... na mindegy, most már jöhet a pici... akkor elkezdem ma inni! Még egy kérdés: nektek nem okozott székrekedést, mert olvastam, hogy hasmenésre is jó, viszont nem szeretném, ha utána meg azzal lenne baj...
2010. ápr. 14. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap töltöm be a 37.-ik hetemet, most kezdtem el inni 2 napja, nekem nem okozott székrekedést. Én ízesítem egy picit, reggel és este iszom 1-1 csészével.

Reméljük segíteni fog! Könnyű és gyors szülést kivánok!!

2010. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. nekem nem okozott székrekedést, pedig amúgy hajlamos vagyok rá.

Idd nyugodtan, ártani nem fog.

2010. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok :)) , tényleg rajta van a csomagoláson,hogy hasmenésre is jó, de nekem se okozott székrekedést, pedig már 2 hete iszom! Pl. nekem az Elevittől simán volt, de a Málnalevél teától nem.

Könnyű szülést mindenkinek!:)

2010. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Akik még előtte vannak és persze magamnak is könnyű szülést kívánok!
2010. ápr. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!