Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony karbamid érték a 3....

Alacsony karbamid érték a 3. Trimeszterben? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért? Jelent valamit?

Nekem már a 2. trimeszteri vérvételen is alacsonyabb volt a referencia értéknél, most a 32. hetes vérvételen még alacsonyabb lett az érték, de senki nem mondott rá semmit, hogy gondot jelentene. Sőt a védőnőm még meg is jegyezte, hogy ilyen jó véreredményeket ritkán lát úgy, hogy semmit sem szedek.

Nekem a Lymphocyta % alacsonyabb, az SE vas magasabb, és a Karbamid alacsonyabb, mint a referencia értékek, egyéb eltérés nincs.

2016. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsonyabb volt egy kicsit. Magasabb érték inkább a gond, mivel pl veseelégtelenség miatt is lehet. Kevés eltérés egyébként nem szokott gondot jelenteni, ha nagyon alacsony valami májgond lehet azt írja a google de nekem azt mondták ha valami nem működik megfelelően akkor nem egy érték lesz rossz hanem nagy eséllyel az összes arra vonatkozó eredmény.

Az első trimeszterben pl enyhén kiszaradásos leletem volt több hányás miatt de a vizelet fajsúly, nátrium szint, meg vagy 2 vesével kapcsolatos érték is rossz lett igaz minimális eltéréssel.

2016. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!